MacOS 10.15-s saab iTunes’i jagada mitmeks rakenduseks

SEE iTunes on rakendus, mis tĂĽĂĽtab paljusid inimesi. Ja sellele on seletus: millega see algas jukebox sellest sai tohutu dinosaurus koos multimeediumipoe, taskuhäälinguhoidla, seadme varundamise ja paljude muude ressurssidega. Tänapäeval ei taha paljud näha, et see oleks jaotatud mitmeks rakenduseks, millel kõigil on spetsiifiline funktsionaalsus ja lihtsam disain – oleme juba selle teema kontseptsioone vaadanud. Kuid nĂĽĂĽd on idee palju jõudu kogunud.

iTunes

Arendaja Steve Troughton-Smith, mis on tuntud Apple’i operatsioonisĂĽsteemide sisemiste uurimiste tõttu, usub, et see võib juhtuda MacOS 10.15 käivitamisel, mida tuleks tutvustada WWDC19-s (sĂĽndmus, mis toimub ajavahemikus 3. – 7. juuni).

Twitteris ĂĽtles ta, et on väga kindel (tuginedes tõenditele, mida ta praegu avaldada ei soovi), et Apple kavandab uut muusikarakendust, taskuhäälingusaateid ja võib-olla ka raamatuid macOS-ile – mis ĂĽhineb juba väljakuulutatud Apple TV rakendusega (täna), mis jõuab iOS-i see jõuab mingil hetkel MacOS-i Apple TV + turule toomise tõttu).

See kõik saab muidugi osa Marcsipan projektist, mille põhieesmärk on luua universaalseid rakendusi (ühe koodi ja väheste muudatustega saavad arendajad ehitada rakendusi, mis töötavad iOS-is ja MacOS-is).

Apple alustas projekti isegi MacOS Mojave 10.14-l, tuues sisse rakendused Casa, Bolsa, Recorder ja News (pole Brasiilias saadaval) – rakendused, mis varem olid saadaval ainult iOS-is. Kuna meil on Apple’i mobiilses operatsioonisĂĽsteemis juba rakendused Music, Podcasts ja Books, siis saate pildi.

Põhimõtteliselt tähendab see – paljude õnneks -, et tänapäeval tuntud iTunes võib varsti surra.

Kuna Steve’il on Apple’i sĂĽsteemides palju avastamisi, on selle tõenäosus ĂĽsna suur. Eriti meeldib see idee mulle eriti. Ainus kĂĽsimus on: milline rakendus vastutab sisu ja iPhone / iPad / iPod touchi vahelise lõhe ĂĽletamise eest, eriti kui arvestada, et mõnedele inimestele iCloud ei meeldi ja nad siiski kasutavad sisu sĂĽnkroonimiseks iTunes’i (ja nagu ma juba eespool ĂĽtlesin, oma seadme varundamine)? Kas näeme iSynci tagasitulekut?

Kuid need on vaid ĂĽksikasjad …

MacRumorsi kaudu