MacOS Catalina 10.15.1 esimene beetaversioon on nĂĽĂĽd saadaval

Ja testimine jätkub: päev pärast iOS / iPadOS 13.2 ja tvOS 13.2 teise testiversiooni (ja kolmas watchOS 6.1) käivitamist on Apple just välja andnud esimese beetaversiooni macOS Catalina 10.15.1 (ehitada 19B68f). Programmi teine ​​testversioon Xcode 11.2 (11B44).

Käivitamine jätkab Apple’i suundumust oma uuemate sĂĽsteemidega, kus värskenduste määr on palju kiirem kui eelmistel aastatel – pidage meeles, et macOS Catalina esialgne versioon ilmus laiemale avalikkusele vaid neli päeva tagasi. Jääb ĂĽle vaadata, kas see tähendab, et sĂĽsteem vabastati liiga kiiresti (ja Apple töötab selle nimel, et oma lõdvemaid eesmärke täita) või on ettevõte selle arendamisel lihtsalt hoolsam.

MacOS 10.15.1 võimalike uute funktsioonide kohta pole endiselt üksikasju, kuid kuna arendajad saavad värskendust, on tõenäoline, et mõned detailid (väikesed ja suured) ilmuvad siia ja sinna. Pöörame muidugi kõigele tähelepanu.

Samuti pole macOS Catalina 10.15.1 veel versioonis avalik beeta saadaval Apple Beta tarkvaraprogrammis, kuid see juhtub lähimate tundide (või päevade) jooksul.

Uurime, mis on uut?