MacOS Catalina 10.15.6 rike takistab virtualiseerimise tarkvara kasutamist

MacOS Catalina 10.15.6 rike takistab virtualiseerimise tarkvara kasutamist

Virtualiseerimistarkvara kasutajad, näiteks VirtualBox ja VMware, on sellest teatanud macOS Catalina 10.15.6 korduvalt nurjus virtuaalmasina käivitamine. Tegelikult näib Apple’i töölauaoperatsioonisĂĽsteemi hiljutistes versioonides olevat viga, mis selle probleemi põhjustab, nagu VMware’i insenerid selle teema arutamisel teatasid.

Tema sõnul viitab macOS 10.15.6 komponendi App Sandbox taandareng (mis piirab rakenduse juurdepääsu süsteemiressurssidele ja tundlikele andmetele) mälulekkele. tuum (tuum) süsteemi, põhjustades rikke.

VMware’i insenerid diagnoosivad probleeme ja esitavad Apple’ile “põhjaliku” aruande, et nad saaksid tõrkeid hõlpsalt tuvastada ja lahendada. Insener hoiatab, et uue macOS-i värskenduse probleemi lahendamine võib olla Apple’i kohustus, kuid pole selge, kas see on endiselt MacOS Big Suri praeguses beetaversioonis.

Paljude VMware’i inimeste ja inseneride pakutud lahendus on vältida macOS 10.15.6 installimist või virtuaalsete masinate sulgemist, kui neid ei kasutata; Lisaks näitasid nad, et taaskäivitage peremees perioodiliselt võib ka aidata.

Pange tähele, et see sama macOS-i versioon lahendab probleemid, mis on seotud USB-tarvikute ühendamisega MacBookiga jaoturite ja adapterite kaudu.

MacRumorsi kaudu