macOS lisab tuge AMD Radeon RX 560 välisele GPU-le [atualizado]

Toetus GPU väljas on ĂĽks viimaseid uuendusi, mida macOS-i kasutajad tähistavad, ja on hea näha, et Apple jätkab toetatud jaotiste loendi laiendamist. Hiljuti värskendati Apple’i teemaga seotud lehte (Ameerika), lisades veel ĂĽhe eGPU.

Sonet Radeon RX 560 eGPU

MacOS pakub nüüd ametlikku tuge Sonnet Radeon RX 560 Breakaway Puck, kus asub AMD samanimeline graafikakaart. Kasutajad on viimastel kuudel välisseadme Maciga edukalt ühendanud, kuid Apple pole selle ametlikust toest teada andnud; Nüüd on meil garantii otse ettevõttelt.

Tuleb märkida, et macOS High Sierra 10.13.4 beetatestimise ajal oli Apple teatanud ühilduvusest RX 560-ga süsteemis, kuid kaart eemaldati tugiloendist, vabastades süsteemi lõpliku versiooni. Nüüd on kõik jälle õige.

Sellega ĂĽhineb Breakaway Pucki Sonnet Radeon RX 560 tema rase vennaga RX 750 ja Blackmagic EGPU ja eGPU Pro välise graafikakaardina, mida Apple ametlikult toetab. Neid saab Amazon America’st osta 400 dollarit, huvilistele.

9to5Mac kaudu

Uuenda 5. aprill 2019 kell 20:12

Väliseid GPU-sid saab nĂĽĂĽd osta Ameerika Apple’i veebipoest sama hinnaga 400 dollarit. Kuna klientidele on saadaval võimalused veebist ostmiseks ja kauplustes otsimiseks, on väga tõenäoline, et GPU-sid mĂĽĂĽakse ka ettevõtte fĂĽĂĽsilistes kauplustes.

9to5Mac kaudu