contador gratis Skip to content

Macs Pro saab Intel Xeon heksatuumalise kiibi "Gulftown" lisada 2010. aasta alguses

Apple värskendas Macs Pro ja Xserves püsivara; välja lastud püsivara taastamise CD 1.8 ja Unitor Family Driver 2.5

Nagu hiljuti nägime, saabuvad uued iMacid väga võimsa riistvaraga, et nad saaksid Macs Prot mitmetes ülesannetes sobitada või isegi sellega võita. Muidugi on see kõik ajutine, kuni Apple uuendab oma professionaalse töölaua rivistust ja ilmselt kaasneb selle täiustusega kõik.

Põhineb Hardmac.com (Ingliskeelne versioon kuulsalt prantsuse veebisaidilt MacBidouille), Peab Ma uus torn sisaldama Intel Xeon "Gulftown" Core i9 kiipi heksatuum (jah, kuus tuuma) ja saabub 2010. aasta alguses.

Uue Mac Pro kõrval

Inteli uue põlvkonna protsessorid lubavad liiga palju. Kiirusega tund praegune ekvivalent, etalon Kiipide kasutuselevõtt näitab, et need töötavad umbes 50% kiiremini kui Xeon neljatuumaline vastavalt ka paralleelsetes ülesannetes. 50% rohkem transistreid saavad nad endiselt töötada, kasutades 10–50% vähem energiat, kuna need toodetakse 32 nanomeetri protsessis.

Kuid huvitav osa on isegi konfiguratsiooni kaalumisel kahekordne Uus Mac Pro, mis annab neile 12 füüsilist südamikku ja 24 loogilist. Seda tüüpi konstruktsiooni on tööstus juba pikka aega ette näinud, mistõttu on Apple teinud kõvasti tööd Grand Central Dispatchi ja OpenCL-tehnoloogia arendamiseks Mac OS X 10.6 Snow Leopardil. Selle abil saavad süsteem ja selle rakendused kasutada ära kogu olemasoleva tuuma.

Gulftowni kiibi lisamiseks Macs Pro-sse polnud enam mõtet, nüüd kasutab iMac Core i5 ja Core i7 protsessoreid. Selle turuletoomisega loob Apple taas õigustatud jõudluse erinevused kodumaise ja professionaalse vahel.

(MacRumorsi kaudu)