contador gratis Saltar al contenido

Macworldi võrdlusalus näitab, et uute iMacide ja Macs Pro vahel pole suurt vahet

Uus IMac maandus lõpuks Brasiilias

Peale ajakirja Bare Feats Macworld tee ka test etalon uue põlvkonna iMacidega neljatuumaline, mille Apple käivitas eelmisel kuul. Koos nendega olid kaasas ka varasemad mudelid 24 tolli (2,66 GHz) ja Macs Pro nelja (2,66 GHz) ja kaheksa tuumaga (2,26 GHz), mis tõestavad, et Apple oli vaba ruumi pakkumise lõplikult maha jätnud. masin oma kaubandusliku ja professionaalse arvuti vahel.

Macworldi võrdlusalus neljatuumalistele iMacidele

Testi tulemused näitavad, et uued iMacid neljatuumaline, mis on varustatud 4 GB muutmäluga, edestas isegi kahte Mac Pro (!) sisestusmudelit erinevates ülesannetes, sealhulgas mängudes, failitoimingutes ja heli / videoga manipuleerimisel. Võib öelda, et neil läks hästi, kuna nad suutsid protsessori töösageduses suure hüppe teha ülesannete tõttu, mis paljastasid mitme südamiku, sealhulgas mitme tuuma etalon agregaat annab võidu Apple'i professionaalsele töölauale.

Isegi nii, mõlemad iMacid neljatuumaline on üldarvestuses parim Macworld, sai 209 (Core i5, 2,66 GHz) ja 225 punkti (Core i7, 2,8 GHz). See tähendab, et sõltuvalt teostatud ülesandest on kasutajatel esmakordselt rohkem põhjuseid, ignoreerides muret nende üldise jõudluse pärast võrreldes Mac Pro-ga.

Pidage meeles, et iMaci kaalumine on muutunud veelgi ahvatlevamaks: kuigi Core i7 mudel maksab 2200 dollarit, maksab odavaim Mac Pro (ja kahe väikseima hindega mudel) 2500 dollarit. Ja kõik lauaarvutid kõik ühes Apple'il on nüüd silmapaistev monitor, see tähendab, et graafikul või audiovisuaalvaldkonna professionaalil pole paremaid ostuvõimalusi.