contador gratis Saltar al contenido

Mag +: tahvelarvuti mudel, millele Apple peab tähelepanu pöörama

Mag +: tahvelarvuti mudel, millele Apple peab tähelepanu pöörama

Kui Apple oleks avalikult teatanud, et ehitab tahvelarvutit (kuna see ei pruugi nii olla), ei kahtle ma selles, et ta pööraks suurt tähelepanu järgmistele lavastustele, mille on Bergi Briti disainer teinud koostöös Bonnieri R&D (Pesquisa & Development) klassiga . Tuntud kui Mag +, kirjeldab see kogu digitaalse lugemise edasist arengut vaid kaheksa minutiga:

(vimeo) http://vimeo.com/8217311 (/ vimeo)

Mag + ettepanek on saada digitaalseks ajakirjaks, mida igaüks saab kasutada digitaalajakirjade kontrollimiseks, kuid samas ei välistata paljusid loomulikke kogemusi paberväljaannetega suhtlemisel. Seetõttu säilitab ta ülitarga ja lihtsa stiili: sellel pole nuppe, juhtnuppe on lihtne kasutada ja enamik kasutajatega suhtlemist põhineb liikumisel, mida Steve Jobs muidugi väga hindab.

Nagu märkis Mac sekti, on see ettepanek igale ajalehele või ajakirjale väga lõbus, kuna trükitud sisu ei ole vaja kohandada ühes digitaalse meediumiga, see võib teisega suurepäraselt kokku sobida. Siiani usun, et digitaalselt avalikkuses trükitud sisu valmistamiseks pole paremat ideed ja loodan, et sellel põhinevate toodete loomine ei võta kaua aega.