Magalhãesi märkmikud pälvisid kolm disainiauhinda
RAńĆUNALNIK

Magalhãesi märkmikud pälvisid kolm disainiauhinda

Magalh√£es’i s√ľlearvutite uusi mudeleid, mis j√Ķuavad e-kooli programmi raames Portugalis enam kui 500 tuhande lapseni, eristavad kolm iF Design auhinda, mis on √ľks t√∂√∂stuse tunnustatumaid auhindu.

Auhinnad antakse välja tahvelarvutitele MG4, MG4C ja MGT1, mis lansseeriti tänavu juulis ja mis on kokku andnud kuni viis hariduse ja disaini auhinda.

JP poolt välja töötatud mudel Рinspireerivad teadmised РJP Sá Couto allkiri on juba olemas 70 riigis ja kogu maailmas levitatakse rohkem kui 4 miljonit seadet.

Pressiteate kohaselt olid MG4 netbooki turvalisus ja tugevus ning tahvelarvuti MGT1 mitmek√ľlgsus selle auhinnav√Ķidu saavutamiseks tootedisaini kategoorias otsustavad.

Inteli klassi disainil p√Ķhinev Magalh√£es’i arvuti on toodetud alates 2008. aastast ning Portugalis on arendatud uuringuid ja disaini, ehkki seadmeid toodetakse ka teistes piirkondades. Ettev√Ķte j√§tkab uute mudelite v√§ljat√∂√∂tamist ja tutvustas hiljuti ed mg4 versiooni. “Inspireeruge”, mis esitleb uut spetsifikatsioonide komplekti, mis muudab arvutid haridus√ľlesannete jaoks paremini v√Ķimekaks.

Auhinnad antakse √ľle tseremoonial, mis toimub 22. veebruaril 2013 M√ľnchenis BMW Worldis.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi