Magalhãesi seadmed võitsid Computex 2013-l kaks disainiauhinda

Magalhãesi seadmete sarja eest vastutavat Portugali ettevõtet JP Inspiring Knowledge eristab Computexis kaks disainiauhinda. Konversiooniarvuti MG Pupil 108 ja tahvelarvuti MG Any 301 on ette nähtud vastavalt hariduse jaoks mõeldud märkmike ja hariduse jaoks mõeldud tahvelarvutite kategooriasse.

Ă•pilane 108, tuntud ka kui MG4C, on Windows 8-ga varustatud sĂĽlearvuti, mille ekraan pöörleb iseseisvalt ja madalamalt, et muuta seade omamoodi tahvelarvutiks. Pliiatsi toega ning löögikindel, pritsmekindel ja ĂĽmarate nurkadega – puutetundlik arvutiekraan lubab intuitiivsemat kasutamist.

MG Any 301 või MGT1 toimib juba iseseisva tahvelarvutina, on suunatud lastele alates kolmest aastast ning on varustatud mõnede põhikomponentidega, nagu Bluetooth, Wi-Fi, fotosensor ja puutepliiatsi tugi.

Nende kahe seadme kujundus pärineb JP Inspiring Knowledge’ilt endalt, kes on pĂĽĂĽdnud toote robustsuse ĂĽhendada kõige atraktiivsema kĂĽlgstruktuuriga.

Riigi suurima tehnoloogiaettevõtte Jorge Sá Couto president tervitas pressiteate vahendusel, et Magalha tunnustati haridussegmendi seadmete uuenduslike kaubamärkidena. “AinuĂĽksi sel aastal oleme saanud viis rahvusvahelist auhinda. Võime uhkusega öelda, et disainivaldkonnas oleme ka välismaal tuntud kaubamärk, ”lisas ta.

Portugali tehnoloogiat on muudel juhtudel eristanud Magalhãesi tootesari, näiteks iF Design auhind. Praegu on MG-seeria frantsiisiga ühendatud seadmeid müüdud üle nelja miljoni.

Computexi auhinna 33. väljaande pälvisid ka kahe ekraaniga ultraraamat Asus Taichi, hiljuti siseriiklikku turule jõudnud HTC One ja ka Androidiga varustatud telerite multimeediakeskus Oaxis Loop.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi