Mac Pro kasutajatel on probleeme Magic Mouse'iga

Magic Mouse'i põhjalik ülevaade

Maagiahiir ülalt vaadatunaNagu te juba teate, käivitas Apple Magic Mouse koos paljude teiste toodetega, näiteks uue iMaci, uue valge MacBooki ja uue Apple Remote'iga. Juba enne saatmise algust oli hiir Amazon.com-is juba seitsmes populaarseim elektrooniline seade ja teie, lugeja, pidasite seda Apple'i viimase turuletoomise esiletõstmiseks.

Magic Rat jõudis Brasiiliasse detsembris ehk 230 dollari eest. Kuid MacMagazine on kiirem ja käepärast!

Fernando on uue hiire kohta mitu kommentaari, tegelikult kõigi Apple'i uusimate väljaannete kohta. Kuid nagu kunagi varem, vaatame uue Magic Hiire, nagu lubatud.

Jõudu

Kujundus

Esimene mulje on sellest hämmastavast uuest hiirest: sellel on suurepärane disain! Ma arvan, et Mighty Mouse on armas, kuid Magic Mouse teeb teid ebamugavaks. Apple'i disainerite võime on väga muljetavaldav (kas keegi ütleb Jony Ive?), Sest ta jälgib paljude oma toodete (monobloc-alumiiniumkonstruktsiooniga) praegust välimust ja on tõeliselt muljetavaldav.

Ergonoomika

Nagu Fernando kommenteeris, pakub see uus hiir tuge väga mugavatele kätele. Need, kes on Mighty Mouse'i kasutamisega harjunud, võivad esimestel minutitel olla üllatunud, sest "väiksemad", st mitte liiga kõrged. Miski mõni minut ei lõpe.

Maagiahiir (profiil)

Magic Mouse'i "Slide" on hea, palju parem kui vana. Alumine kumm on optimaalne lahendus, tunduvalt parem kui vanal versioonil, kus hiir ise pinda puudutab. Kuna seda ei juhtu uutega, on slaidid muutunud sujuvamaks ja nüüd pole kõik kriimustatud!

Mitme puudutusega

Kui peatate selle arvutiga (Bluetoothi ​​kaudu), klõpsake kõigepealt ainult seda funktsiooni vasakut ja paremat nuppu. Pärast juhtmeta hiire tarkvarauuenduse 1.0 installimist installitakse aga uus hiire eelistuste paneel, eemaldades sellega uue Apple'i riistvara mitme puutega funktsioonid.

Maagiahiire sidumine

Magic Hiire eelistuste paneel

Koos värskendusega muutub ka sĂĽsteemi eelistuste paneeliikoon. NĂĽĂĽd peame muutma kinoekraani pisipilti ĂĽhe LED-kinoekraani jaoks …

Võluhiir paneelil

Mitme puutega kerimine Magic Mouse'ilt on fantastiline. Toimib hästi ja paljuneb kerige IPhone'i omanikud on harjunud (Apple viitab sellele "Hoog", millise kiiruse määrab liikumise intensiivsus). Minu ainus tähelepanek on, et dünaamiline kerimine töötab ainult emakeelsetes Mac OS X-i rakendustes (Mail, Safari jne). Praegu see kolmandate osapoolte rakendustega ei tööta.

Lugeja Guilherme Rambo küsis minult, kas on võimalik võimaluse korral sõrme puutetundlikule pinnale asetada või vajadusel lasta sellel sellest piirkonnast välja tulla. Tegelikult katab see maagia hiire kogu pinna (ülalt alla) ja tunneb ära, kui teie käed toetuvad ainult sellele. Pole millegi pärast muretseda.

Isegi selle tõttu (ma arvan), kui libistate sõrmega üle hiire pinna, pole ekraanil reageerimine kohene. Näib, et süsteem "ootab" tõlgendamist, kas kasutaja soovib tõesti lehte kerida või tuleb sõrm lihtsalt põgeneda. natuke lähtepositsioonist. Seda viivitus ärritamiseks ei piisa: mis on tegelikult tüütu, on lehe kerimisel mõni "lämbumine". Häired on väga väikesed, muu hulgas seetõttu, et "lämbumine" ei ole reegel, välja arvatud see, et ma ei osale siin ega kommenteeri allpool esitatud negatiivseid punkte.

Multi-touch tehnoloogia avab lugematuid võimalusi (kahe sõrme, kolme sõrmega liigutused, spetsiaalsed käsud jne). Lihtsa tarkvaravärskendusega saab Apple oma uue riistvara abil paljusid asju rakendada.

Maagiahiir (liikumine)

Ah, ma peaaegu unustasin kommenteerida: lõpuks saame sellest värdjast lahti kerige palli! Lõpuks tänan teid, Apple!

Hiire Bluetooth maagiahiir

Bluetooth

Isiklik arvamus: ma ei saa enam kasutada juhtmega hiirt; Tunnen end ebamugavalt ja saastab.

Õnneks käivitas Apple traadita versioonis esimese Magic Mouse'i, sest kui ma õigesti mäletan, siis Mighty Mouse'iga oli see teisiti, kõigepealt tuli traadiga versioon ja siis traadita versioon. Olgu, ta oleks võinud mõlemad versioonid üheaegselt välja anda, kuid oma kuriteost väikseim.

Sisse ja välja lülitamine

Erinevalt Mighty Mouse'ist (kus sulgete laserkatte väljalülitamiseks) pole uuel hiirel katet. Selle asemel on iPodi sarnane võti (juhuslik, nano ja klassikaline), millega saate selle sisse ja välja lülitada. Minu arvates kõige lihtsam ja tõhusam lahendus.

LED, mis annab teada, kas hiir on sisse lülitatud täpselt nii, nagu MacBook Pro aku indikaator (vasakul).

Negatiivsed punktid

Mitte kõik uue Apple hiire lilled. Läheme nüüd negatiivsete punktide juurde, mida ma näen:

Laev

Mighty Mouse'is on viis laeva: vasak, parem, kerige palli ja kaks külge. Seda on võimalik konfigureerida kõige erinevamate funktsioonide jaoks (armatuurlaud, näitus jne). Magic Mouse'is on ainult kaks nuppu: vasak ja parem. Ma tunnistan sedakerige palli ja küljed on tõesti mööda lastud.

Magic Mouse'i abil sain aru, et kahe nupuga (vasak ja parem) klõpsamisega ei juhtunud midagi. "Kolmanda nupu" seadistamiseks on Appleil tühimik. Seda saab tarkvarauuenduste abil hõlpsasti teha; jääb üle vaadata, kui ta tahab.

Rumm

Halex räägib hästi: miks kaks akut, Apple, miks? Kas on raske välja mõelda pikema kestusega parem lahendus, vähem saastatust? Liitiumpatareide ja kaablite idee lisaseadmete laadimiseks (vt Sony koos Sixaxis / Dualshock 3-ga) on väga sensatsiooniline.

Mitme puudutusega

Mitmikpuudutus on ühelt poolt hea (mainitud heades punktides), kuid teisest küljest halb. Kahe sõrme liigutused (või rohkem, kui neid kunagi rakendatakse) pole nii lihtne. Näiteks iPhoto lehti või fotosid edasi sirvida / sirvida ei olnud minu kogemus nii positiivne. Keeruline on hiirt liikumatult paigal hoida.

Otsus

Apple'i idee idee / hiire kujunduses pole positiivne, kuid Magic Mouse jõudis kohale, et proovida seda kuulsust (m) lõpetada. Pole kahtlust, et Apple astub selle väljalaskega sammu edasi. See on minu viimane hinnang:

Minu tase: 3/5

Kui Apple lisab tarkvara kaudu kolmanda nupu (klõpsates kahe sõrmega), tõuseb minu hinne 4 tärnini.

Ja sina, kas sul on juba uus hiir? Mida sa arvad? Kas soovite lisada midagi positiivset või negatiivset? Kuid ma ei ole tõe omanik, seega jätke oma kommentaarid!