Magic Trackpad on esimene viimastest Apple'i väljaannetest, mille iFixit lahti lõikas

Magic Trackpad on esimene viimastest Apple'i väljaannetest, mille iFixit lahti lõikas

Võib-olla jättis iFixit kasutamata võimaluse olla esimene, kes näitas uue iMaci seestpoolt, kuid see läks väga hästi Magic Trackpadi esimeses siseülevaates, mille Apple väljastas koos uue töölauaga. kõik-ühes. Midagi, mis on tehtud väga õhukeseks ja hõlpsasti kasutatavaks, ei oodata palju, kuid lisavarustuse lahtivõtmisel teeb ettevõte huvitavaid leide.

Ehkki Magic Trackpad on 80% suurem kui tavaline MacBooki juhtnupp, kasutab see sama riistvara nagu ettevõtte sülearvuti, seega ei saa see teha enamat kui see, mis neil mitut puudutust puudutavate žestide puhul võiks olla. Nagu muud Apple'i lisaseadmed, pole ka see seade mõeldud kasutamiseks otse kasutaja poolt; seetõttu pole selle avamine sisemiste komponentide paljastamiseks lihtne ülesanne.

Kuna Magic Trackpadi alumine paneel on suletud liimiga, tuleb see kahjustuste vältimiseks hoolikalt eemaldada plastikust tööriistadega. Lisaseadme muud osad, näiteks alumiiniumraam ja puuteplaat, on samuti liimitud, nii et liimi sulatamiseks ja ühe osa teisest vabastamiseks on vaja kuuma õhu joa.

Puuteplaadi loogikaplaadile (sama suur kui Apple'i sülearvutitel) juurdepääsuks on vaja lisaks kaks kruvi, mis ühendavad seda puuteplaadiga, liigutada hoolikalt puuteplaadiga ühendava väikese sisemise kaabli abil ja riistvarast eemaldada. šassii. Magic Trackpadi sees on ka kaks täiendavat kummist konstruktsiooni, mis vastutavad hiire tavapäraste klõpsamise võimaldamise eest.

(AppleInsideri kaudu)