Mai on Portugalis Interneti-surfamiseks valitud kuu

Mai oli Portugali viimase aasta kõige Interneti-surfamise kuu ja Netscope andmetel on SAPO kõige enam klõpsatud riiklik veebi sihtkoht.

Interneti-juurdepääsu mõõtesüsteemi Marktest kogutud andmed näitavad, et 2011. aastal oli 98 auditeeritud saiti kokku 2,7 miljardit külastust ja 14,8 miljardit lehevaatamist.

Päevas pakuvad arvud umbes 7,4 miljonit külastust ja 40,5 miljonit lehevaatamist, keskmiselt 5,5 lehevaatamist külastuse kohta.

Mai oli Internetis kõige aktiivsem kuu Portugalis, kus külastati kokku 237 miljonit korda ja külastati 1,3 miljardit lehekülge, kuid novembris ei jäänud numbrid sellest palju maha.

Pildi nimi

Võttes arvesse 2011. aasta üldskoori, juhib SAPO (ja siin ka kodulehte arvesse võttes) külastuste arvu ja lehevaatamiste arvu, mis erineb 2010. aasta bilansis täheldatust.

Peale PT-grupi portaali olid 447 miljoni kĂĽlastusega esimesed selles edetabelis ajalehed A Bola (302 miljonit) ja Record (235 miljonit).

Lehevaatamiste arvus registreeris Sapo “esimene leht” 2,1 miljardit, abola.pt 1,8 miljardit ja rekordit 1,5 miljardit.

Pildi nimi

Correio da ManhĂŁ, PĂşblico, Mais Futebol, TVI, Jornal de NegĂłcios, Expresso, RTP ja SIC on ka portaalid Netscope’i nimekirjas “20+”.

Tuleb märkida, et peale selle, et SAPO on kodulehega liider, on ta kohal mõlemas edetabelis (külastused ja vaadatud lehed) mitmete veebiteenustega, näiteks SAPO ajaveeb, SAPO Notícias, SAPO Esporte või SAPO Video.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé