Mai PS Plus saab ĂĽlekĂĽpsetatud ja Edith Finch

Hull keetmine ja põnevad lood ootavad PS Plusi kliente mais

Mängud saadaval veebisaidil Võib-olla PS Plus klientidele eksklusiivseid teenuseid Sony selgus sel eelmisel kolmapäeval (esimesel päeval). Arvestades, et alates märtsist Sony ei anna enam domeenile pealkirja kasutajatele aastal Playstation 3 ja PS Vita, keskendudes ainult PlayStation 4 pealkirjadele.

Tulge kokkama?

Esimene mäng, mis on tellijatele saadaval PS Plus de Maio on lõbus mäng, mis paneb teie koordinatsiooni ja kannatlikkuse proovile digitaalse köögi abil: Liiga küps.

Vaatamata lihtsale (ja isegi armsale) välimusele on Overcooked rohke tegevusega mäng, täis mõistatusi ja sobib suurepäraselt ühe või mitme sõbraga mängimiseks ühistulises mitmikmängus.

Loodetavasti Ps Plus

Mäng paigutab dünaamilisse kööki kuni neli mängijat, eesmärgiga kliente teenindada, nõusid kokku panna ja nõusid pesta. Igal etapil on erinev keskkond, millel on oma väljakutsed ja koostisosad. Kui olete kunagi mõelnud, milline on koka elu, Liiga küps lubab teile näidata, et gastronoomia pole nii õrn kui pudingus istumine.

Unustamatu lugu

Teine tellimusmäng PS Plus maist alates nauditakse mängu, mis räägib huvitaval ja ebatavalisel viisil liigutava loo: Mis on jäänud Edith Finchist.

Mis on jäänud Edith Finchist loodud ja välja töötatud sama stuudio poolt, mis käivitas The Unfinished Swan, teise sarnase teema ja narratiiviga pealkirja, kus lugu räägitakse läbi mängu stsenaariumi elementide, on saadaval aadressil PS3 ja PS4.

Loodetavasti Ps Plus

See mäng paneb mängija Finchi perekonna pärija kingadesse, kes peab oma kodu uuesti külastama ja oma sugulaste ajaloost teada saama. Sügava ja huvitava sündmustikuga mäng kasutab mängijate tähelepanu võitmiseks kaudseid jutustamisvahendeid, samas stiilis nagu teisedki mängud, näiteks Mine koju ja Elu on kummaline.

PS Plus mai nautimine

Pidage meeles, et nĂĽĂĽd on eksklusiivse teenuse kasutajad Mängukeskuson mälumaht 100 GB – annab teile rohkem ruumi kõigi mängude ja failide salvestamiseks oma arvutist PS4! Pilvemälu abil saate oma mängu edenemise ja profiili sĂĽsteemi salvestada PS4ja seejärel jätkake teise sĂĽsteemiga ilma midagi kaotamata.

Kahjuks praeguseks Sony ei kavatse klientidele pakutavate tasuta mängude loendisse lisada PS Plus. Paljud mängijad on kaebanud teenuse eest võetava summa (umbes ühe aasta liitumistasu) üle 130,00 R $) ja alates aastast pakutavate väärtpaberite vähenenud arvu PS3 ja PS Vita hüvedega hõlmatud konsoolide loetelu.

Loodetavasti Ps Plus

Sellest hoolimata PS Plus ikka on vaja mõned mängud mängida mitmikmäng peal PS4 ja kliendid saavad alati loota eksklusiivsetele allahindlustele, kui pakkumisi on üks nädal PS pood, nii et püsige lainel!

Kõik eespool loetletud mängud on saadaval lae alla alates 7. mai. Lõpuks, neile, kes pole aprillikuu tasuta mängu lunastanud, on hoiatus seda teha, kuni on veel aega (kuni selle päevani) 6. mai!). Vaadake mängu ametlikke teadaandeid.

Kumba te mängite? Jäta kommentaar.