Mailbrew abil saate uudiseid Twitterist, YouTube’ist, Redditist ja muust

On inimesi, kes vihkavad uudiskirjade saamist e-posti teel (võib-olla seetõttu, et spämm), kuid on rida kasutajaid, kes mitte ainult ei armasta seda, vaid sõltuvad ka nende kursis hoidmisest.

Kui olete viimane juhtum ja pääsete juurde ka iga päev Indoneesia, Youtube või Reddit, nii et tänased uudised teenivad teid hästi: ma räägin Mailbrew, teenus, mis võimaldab teil luua infolehti mitmest allikast (Google News, Hacker News ja RSS voog).

Mailbrew eesmärk on säästa teie aega, koguda erinevatest allikatest kõige rohkem meeldivaid uudiseid ja värskendusi ning lisada need päeva-, nädala- või igakuisele (vastavalt teie soovile) infolehele, mis saadetakse teile e-kirjaga.

Mailbrew seaded

Teenus on ka väga kohandatav: saate lisada pildid ja muuta need pisipiltideks või isegi eemaldada kogu visuaalse teabe, et saaksite sisule keskenduda.

Mailbrew armatuurlaud

Rohkem kui lihtsalt teabe hankimine, on see teenus selles mõttes väga produktiivne, et see takistab teil uudiste jälgimiseks mitu korda päevas samale saidile juurde pääsemast. Samuti takistab see veebis ringi liikumist, kui saaksite selle aja pühendada muudele tegevustele.

Mailbrew font

Kõige ebameeldivam on see, et Mailbrew’i tasuta versioon võimaldab teil luua kolm iganädalast infolehte (Redditilt või sööda RSS); Infolehtede loomiseks teistelt platvormidelt peate teenuse tellima (10 dollarit kuus või 96 dollarit aastas).

Nii et mida sa arvad?

9to5Mac kaudu