Mainroad saab mais edasi uue pakkumise pilves

Mainroad saab mais edasi uue pakkumise pilves

Alates eelmise aasta keskpaigast on Mainroad pidanud Fujitsuga partnerlust, et pakkuda Portugali turul tootmise pilveteenuste portfelli. Aasta alguses tugevdas see pilvekeskkonda keskendumist uue pakkumisega, mis põhineb CA Nimsoft Monitoril – IT-infrastruktuuri seirelahendusel, mis siseneb ettevõtetesse “omatarbeks” ja muutub lõpuks kaubanduslikuks pakkumiseks.

Mais laiendas Mainroad taas teenusena pakutavate lahenduste menüüd koos IT Service Management (ITSM) lahendustega, mis põhinevad ka TeK-le avaldatud Põhja-Ameerika ettevõtte João Farmeri tehnoloogial.

Mobiilihalduse valdkonnas – mobiilseadmete haldamine – kaalub Portugali ettevõte Sonaecomi kontsernist uut teenust, mida toetab sama mudel. Eesmärk on suurendada ettevõtte võrguga ĂĽhendatud mobiilseadmete seire- ja haldussuutlikkust, võimaldades sellel minna ĂĽhenduspoliitikast kaugemale ja sisestada teabehaldus, ĂĽtles ka ametnik.

Uus panus, kus on ITSM nagu palutud hõivates silmapaistvat kohta, on nad strateegilised ettevõtte rahvusvahelistumisprotsessis, mis algas Hispaanias 2009. aastal (ja mis läbib ka Angolat koos Sonaecom Sistemas de Informação’ga), kuid nende eesmärk on jõuda rohkematele turgudele.

Praeguseks on Mainroadil Hispaanias neli inimest ja 25 klienti. Rahvusvaheline äri moodustab umbes 10%, mille kaalu tahab tehnoloogia suurendada ja selleks Aafrikasse ja Lähis-Idasse vaadates selgusid ka tippjuhi üksikasjad, et ettevõte arendab Turkcelliga olulist projekti ka Türgis.

Mainroad oli ĂĽks Portugali ettevõtetest, kes osales sel nädalal Las Vegases toimuval tootja CA World 2013 ĂĽritusel – täna on ĂĽks Põhja-Ameerika juhtivaid tehnoloogiapartnereid Euroopas Service Managementi valdkonnas, kus oli 23 CA-tehnoloogia alal koolitatud ja sertifitseeritud konsultanti. . Ăśhendus tootjaga on muutunud isegi hõlbustajaks koha saamiseks Hispaania turul, kus ettevõte haldab kaitseministeeriumis projekte 90 tuhande kasutaja jaoks.

Värskeimad kättesaadavad andmed näitavad, et Mainroadi kliendibaas on umbes 150 ning projekte viiakse ellu neljal kontinendil. Cloud alustas ettevõttes tööd 2011. aastal pakkumisega Infrastruture as a Service. Teenuste haldamise valdkonnas pakub Mainroad juba

Cristina A. Ferreira

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi