Makowka oc maker: Picrew disainitegija avab Twitteri

Picrew makowka oc maker on disainilooja, kes kogub sel nädalal sotsiaalmeedias tuntust, eriti Twitteris. Neile, kes pole tuttavad, on Picrew Jaapani veebisait, mis võimaldab teil kujundusi muuta ja pakub palju stiile. Võimalik on luua näiteks naljakaid, tumedaid või naljakaid avatare.

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised karantiini parandamiseks

Lisaks koondab platvorm tuhandeid illustraatoreid ja võimaldab kõigil luua oma disainer, kasutades kihtidega töötavaid graafilisi tööriistu, näiteks Photoshop või Clip Studio. See on tegija oc makowka juhtum, kes lõi pildi vene illustraatorilt @makowwka ja mis läks saidi kasutajate seas viirusesse.

1/2 Picrew, Jaapani veebisait piltide loomiseks, mis on sotsiaalmeedias ĂĽlipopulaarne – Foto: Raquel Freire / TechTudo

Jaapani piltide loomise veebisait Picrew saab sotsiaalmeedias hästi hakkama – Foto: Raquel Freire / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Ehkki see on jaapani keeles, mis palju ei aita, pälvib Picrewi makowka oc tegija tähelepanu kogu maailmas, sealhulgas Brasiilias, kes jagavad oma illustratsioone Twitteris ja Instagramis. Enamik kasutab kohapealseid tööriistu, et proovida nende füüsilisi omadusi taastada. Võimalik on muu hulgas muuta näiteks näojooni, juukseid, habet ja prille.

Twitteris on Vene illustraatori @ makowwka pildilooja linki viimase 12 päeva jooksul jagatud rohkem kui 7800 korda, selgub BuzzSumo andmetest. Instagramis genereeris hashtagi #Picrew otsing ĂĽle 23 000 postituse. Samuti nägi Google Trends järsku nõudlust selliste terminite järele nagu “makowka picrew” ja “picrewme”, mida alates viimasest 13 on Brasiilias Google’ist otsitud.

Picrew kodulehel (picrew.me) näete esiletõstetud jaotisi “Avastus”, “Kuumad loojad” ja “Värskendatud loojad”. Teiste autorite vaatamiseks või märksõna järgi otsimiseks võite kasutada ka otsingutööriista (picrew.me/search). Oluline näpunäide on kasutada Google Translate’i, sest see sait on kõik jaapani keeles.

Dollify: avastage karikatuurirakendus, mis on Brasiilias uus edu

Dollify: avastage karikatuurirakendus, mis on Brasiilias uus edu

See pole esimene kord, kui avatariteenus Internetis edukalt toimib. 2019. aasta juunis muutus koomiksirakendus Dollify kasutajate seas sensatsiooniks. Järgmisena saate teada, kuidas oma makowka Picrew abil valmistada.

Makowka oc tegija: kuidas teha picrew

Pildilooja kasutamiseks Picrew’is pole registreerimist vaja. Lihtsalt avage soovitud mudel ja alustage avatari kokkupanekut. @Makowwka looja on saadaval lingil picrew.me/image_maker/263035. Saate muuta keha, näo kuju, kõrvu, silmi, nina, suud, juukseid, habet, arme ja muud. Valikuid on palju ja need erinevad vastavalt illustraatorile.

2/2 Disain, mille on loonud @makowwka di Picrew – Foto: Raquel Freire / TechTudo

@Makowwka loodud pilt Picrew’is – Foto: Raquel Freire / TechTudo

Samuti on võimalus kokku panna juhuslike omadustega joonis. Lõpuks klõpsake rohelist nuppu, mida tõlgitakse kui „Järeldus“, ja oodake mõni sekund. Lõpliku pildi saab alla laadida, vajutades punasele nupule “Laadi pilt alla”.