Maksimaalselt kohandatud uus Mac Pro võib maksta üle poole miljoni reaali

Pärast pikka ootamist esitles Apple eile oma 2019. aasta ülemaailmse arendajate konverentsi (WWDC) avamängu, uhiuut Mac Pro. Tundub, et see täidab kõiki väga rasket arvutit kasutavate spetsialistide ja ettevõtete soove.

See on nagu Rodrigo Ghedin pani Kasutusjuhend:

Enne kui kutsute mind kodanluseks või muuks nii raskeks terminiks, lubage mul selgeks teha: me räägime professionaalsest varustusest. Ăśkski terve mõistusega inimene ei ostaks Mac Pro, et teha CBT-d, mängida Fortnite’i või värskendada nägusid onu pagariärist. Need, kes sellist kraami ostavad, loovad raskeid animatsioone, teevad keerukaid inseneriprojekte ja simulatsioone, ehitavad hiiglaslikke rakendusi … näete: nemad saavad uue Mac Pro töötlemisvõimsusest ja laiendusvõimalustest kasu. Ja rikkad inimesed, kellel pole aimugi, kuid võite needta oma suva järgi.

Uue Mac Pro – ja Pro Display XDR monitori – varajase ĂĽlevaatuse suur probleem oli järgmine: need tulid publikust, kes ei teadnud sellise seadme vajalikkust. Mac Pro on täiesti erineval tasemel kui kõik olemasolevad Macid, sealhulgas iMac Pro ise.

Uute Mac Pro ja Apple Pro XDR välimus

Pro Display XDR järgib sama põhjust. On inimesi, kes mängivad tõsiasjaga, et ainult tugiteenuse kulud on samad kui täisekraani maksumus 2011. aastal (1000 USA dollarit), kuid siin on määrad erinevad. Apple paneb selle professionaalsete kuvarite ette väga suure värvitäpsusega – see tsiteerib 43 000 dollari suurust põhisõnumit, kuid Jonathan Morrison toob siia veel ĂĽhe näite, mille hind on ĂĽle 29 000 dollari (4K eraldusvõimega, mitte 6K). Selle stsenaariumi korral on 6000 dollari suurune Pro Display XDR (juba koos Pro Standiga) soodne tehing.

Kõike seda öeldes on väga lõbus ette kujutada, kui palju kohandatud Mac Pro maksimumini võiks maksta, sest Apple andis meile 8-tuumase Intel Xeon W protsessori, 32 GB RAM-i, AMD Radeon Pro 580X graafikakaardiga konfigureeritud masina eest vaid 6000 dollari alghinna. ja 256 GB SSD. Pro Display XDR ja Pro Stand abil oleme jõudnud 12 000 dollarini.

SEE Verge tegi mõned hinnangud, kui palju peaks Mac Pro kohandamiseks jätma, lähtudes ilmselgelt Ameerika tegelikkusest, kuid võttes arvesse mõningaid ĂĽldisi turuhindu, mis on tavaliselt palju taskukohasemad, kui Apple tavaliselt otse maksab (mis on uute Mac Plusside puhul õnneks võimalus) , keegi ei pea täiendamise eest maksma „Apple’i tasusid”, kui ta seda ei soovi).

Olgu siis:

  • 12 DDR4 ECC 2933MHz riba 128GB RAM-iga (kokku 1,5TB) = 18 000 dollarit (Apple võtab iMac Pro 256 GB eest 5200 dollarit ja on madalam RAM, 2,666 MHz, nii et 1,5TB ostmine on selle eest rohkem kui 30 000 dollarit).
  • Kumbki 2TB SSD = 2400 dollarit (iMac Pro põhjal on Apple’i hind sama).
  • 28-tuumaline Intel Xeon W protsessor 2,5 GHz ja Turbo Boost kuni 4,4 GHz, 66,5 MB vahemäluga = 7500 dollarit
  • Kaks AMD Radeon Pro Vega II graafikakaarti Infinity Fabric Link ja 64GB HBM2 mäluga = 12 000 dollarit
  • Apple Afterburneri gaasikaart = ei tea, kui palju see maksma läheb

Ainuüksi siin, 6000 dollari baasil, oleme jõudnud 45 900 dollarini. Afterburneri, rattarataste (Mac Pro rattakomplekt) ja teatud veavaruga tabasime kergesti 50 000 dollarit. Aga seda muidugi ainult torn.

Kuna oleme siin suurte poistega mängimas, peaksime iga Pro Standiga arvestama ka kuue (!) XDR Pro ekraaniga, mis on varustatud Nano-Texture versiooniga, mis teeb siis kokku 42 000 dollarit. Kokku 92 000 dollarit komplekt. ?

Arvestades, et Apple’i dollar (valuuta konverteerimine + maksud ja muud tasud) on nĂĽĂĽd umbes 7,5x, saabub see mõeldamatu „komplekt” Brasiiliasse aastal umbes 690 000 R $. Seal on teil selle teabe kokkuvõtmiseks jäänud päevad.