Mäng “Delayed ENEM 2015” teeb vihjeid riigieksamile keelamise kohta

2015. aasta ENEM-test toimus möödunud nädalavahetusel ja nagu igal aastal, kajastab meedia ka mitut juhtumit, kus kandidaadid sooritasid testi hilja ja lõpuks kaotasid nad. Seda silmas pidades käivitas Brasiilia tootmisettevõte mängu “Delayed ENEM 2015”, vihjates olukorrale.

2015. aasta lõpus on see juhuslik mäng ja selle eesmärk on väga lihtne: mängijad peavad oma tegelased enne sulgemist panema kooli väravateni. Lisaks ei tohiks nad unustada registreerimisvormi ja pliiatsit, kuid selleks tuleb tal teel ette tulla mõningaid takistusi. See ei ole väga keeruline mäng, kuid võib mõneks minutiks lõbu pakkuda. Märgid on lihtsad graafikad ja mehaanika on sama, lihtsalt puudutage ekraani, et hüpata üle ilmnenud takistuste.

VAENLIK 2

Ära jäta võistluste ajakava vahele! / © Google Play

Veelgi lõbusama mängu tagamiseks on mängul väga huvitav kohalik mitmikmängu režiim, kus 2 mängijat võistlevad, et näha, kes sinna esimesena jõuab. Nii nagu päriselus, sulguvad väravad kell 13.

Tasub alla laadida ja lõbutseda selle olukorraga, mida korratakse igal aastal, kus mõned kandidaadid saabuvad hilja ja jäävad ENEM-testist puudu. Laadige mäng alla Play poe sellelt lingilt ja andke meile teada, mida arvate, eks?