Mäng “Despicable Me: Minion Rush” jõuab 100 miljoni allalaadimiseni

Pärast kinodes Despicable Me 2 vapustavat hitti jõudis Despicable Me: Minion Rush 100 miljonit allalaadimist.

Pärast filmi suurt õnnestumist Mina supervaras 2 kinos, mängudes Põlastusväärne mina: Minion Rush jõuab 100 miljoni allalaadimiseni. Muljetavaldav märk saavutati vaid 3 kuud pärast mängu käivitamist, mis on tasuta App Store’is ja Google Plays.

See edu on suuresti tingitud välimusest ja atmosfäärist, mille jaoks mäng on hästi välja töötatud, mis taasesitab isegi heli kelner.

Edu tähistamiseks käivitati mängu esimene värskendus uue stsenaariumiga, El Macho peidupaik. Uuenduste hulka kuuluvad filmi uus kaabakas El Macho ja kurjad lillad Minionsid. Mängu lisatakse uutesse värskendustesse rohkem sisu ja fännid võivad oodata uusi stsenaariume ja kostüüme kelner.

Uus mänguvärskendus on nĂĽĂĽd saadaval App Store’is ja Google Plays. Uuendus toob ka uued rannateemalised kostĂĽĂĽmid, näiteks sukeldujad ja surfarid. Lisaks sisaldavad kõik stsenaariumid uudiseid, lisaradadena!

Alates selle käivitamisest 2013. aasta juunis mängisid pärit Põlastusväärne mina: Minion Rush nad on mänginud üle 260 miljoni tunni, kogunud 2 triljonit banaani ja teinud 55 miljardit kurja tegu!