Mäng UFO teibil kasutab lendava taldriku filmimiseks iPhone’i gĂĽroskoopi

Selles, et iOS-ist on saanud tõsine ja hästi teenitud mänguplatvorm, ei kahtle keegi. Vaid väike jalutuskäik Rakenduste pood teistest riikidest selliste kallite ja traditsiooniliste frantsiisipakkumiste vastu Kiiruse vajadus, Kitarri kangelane, valvur deemon ja Sonic.

Tundub, et mitmed ettevõtted tõestavad siiski lõplikult, et hea nutitelefonimäng ei vaja 200 MB ehk uhkeid funktsioone. Lihtsalt (?!) Uuenduslikud ideed ja täpsed käed teostamisel.

See on väga värske retsept UFO lindil, mäng, mille käivitas mõni nädal tagasi Revolutionary Concepts ja mis on jõudnud mitme riigi enimmüüdud nimekirjadesse.

Mängu eeldus on üsna lihtne ja lõbus: oma seadme kaudu, mis töötab seni, kuni mäng toimib nagu videokaamera, peate jäädvustama nii kaua kui võimalik teie ees taeva kohal lendava UFO pildi.

Realistliku graafika ja uskumatu täpsusega, mille tagab seadme hea kasutamine güroskoop (uutel seadmetel) või kiirendusmõõturiga õnnestub mängus ühendada loovus lihtsa ja funktsionaalse mängimisega.

Mäng, millega suhelda Mängukeskus, kus saate sõpradega võistelda, et näha, kes on kaamerat lendava taldriku juures kõige kauem kasutanud.

Lintidel olev UFO on saadaval soodushinnaga 0,99 dollarit, kuid selle ostmiseks peab teil olema Ameerika või Argentina konto (link). Kohandatavad juhtnupud ja iPadi versioon on juba teel ja jõuavad järgmisse värskendusse.