Mängige seda, mida õpitakse: on mänge, mis aitavad noorematel lastel tunda sotsiaalset distantsi - saiti omal ajal

Mängige seda, mida õpitakse: on mänge, mis aitavad noorematel lastel tunda sotsiaalset distantsi – saiti omal ajal

Selgitage kõige noorematele, et maailm seisab silmitsi pandeemiaga ja meie turvalisuse hoidmiseks tuleb võtta mõned sammud, kuid on ka uusi mänge, mis võivad aidata. Kas saate päästa maailma? Lapsed ja lapsed saavad rohkem teada sotsiaalse distantsi lõbusalt hoidmise tähtsusest.

Eesmärk on teel navigeerida, säilitades samal ajal ohutu kauguse teistest. Mida rohkem kontakte välditakse, seda rohkem elusid päästetakse. Mängijad saavad jõudu koguda ka maskide, tervislike suupistete ja isegi haruldaste tualettpaberirullide kogumisel.

See missioon tundub lihtne, kuid nagu ka päriselus, on raske kontakti vältida, kui teel on rohkem inimesi. Kui lähete inimestele liiga lähedale, haigestub mängija ja peab minema karantiini ning kui otsustate uuesti otsinguid alustada, algab mäng teistsuguse peategelasega.

See projekt sündis inglise psühholoogiaprofessori Richard Wisemani ja noore prantslase Martin Jacobi koostöös, kes on lõpetanud videomängude magistrikraadi.

Martin Jacob selgitas hiljuti avalikkusele antud intervjuus, et mängude tegemise protsessis tuleb arvestada sellega, kuidas lapsed maailma näevad. Kas te päästate maailma kaugel sellest, et soovite edendada teistega negatiivse kontakti ideed? ta soovib aidata noortel mõista, et on vaja järgida ohutuseeskirju.

Martin Jacobi ja Richard Wisemani looming sai kiiresti sotsiaalmeedias populaarseks ja sellel on nüüd üle 15 000 mängija kogu maailmas. Et hakata maailma päästma noorimaid, ei pea te installima ühtegi programmi, sest kas saate maailma päästa? saab mängida otse Martin Jacobi loodud veebisaidil.