Mängime: FIFA 14 (demoversioon)

Mängisime FIFA 14 demoversiooni.

FIFA 14 - Demo

Millal Rahvusvaheline superstaarijalgpall Ma arvan, et ma mängisin palju! Praegu tean, et ma ei mängi midagi ja näete seda allolevast videost. Kuid mulle meeldib endiselt jalgpallimäng, kõik, mida ma saan teha peale testimisega maksude maksmise demo alates FIFA 14?

Noh … demos võime tunda sĂĽgavat mängu kiire algus või mängus edasi Põhimeeskond (TĂś).

Kujutasin ette, et salvestan kvaasimängu tavapärasest kohtumisest Palmeirasega, kuid VerdĂŁot polnud saada, tegelikult polnud ĂĽhtegi Brasiilia meeskonda. : “(

Seda aeg Kiireks alustamiseks saadaval on: Barcelona, ​​Boca Juniors, Red Bull NY, Manchester City, Tottenham Hotspur, Dortmundi Borussia, Milano ja Paris Saint-Germain.

Demo FIFA 14 Times Barcelona, ​​Boca Juniors, Red Bull NY, Manchester City, Tottenham Hotspur, Dortmundi Borussia, Milano ja Paris Saint-Germain.

Niisiis otsustasin mängida Barçaga ja piinata Bocat! Noh, alandamise osa ei töötanud! Kohtumine lõppes Barcelona jaoks 2 × 0, kuid mitte tänu minu oskustele1! Mäng on Elu kohta Twitch 2. Kahjuks oli viiv absurdne ja publikut polnud.

Esiletõstetud meeskond

Neile, kes ei tea Esiletõstetud meeskond on mängurežiim, kus olete oma meeskonna omanik, juht ja treener. See pole stiilne Elifoot II (otse ajatunnelist) sest mängid ka matši.

Demos, reĹľiimis Esiletõstetud meeskond, meie meeskond võib olla Ultimate 1, Ultimate 2 või Ultimate 3. Võite mängida UT x UT või UT x ĂĽhte saadaolevatest meeskondadest. Täismängus ei alustata supertiimiga! Alustate “tasemel” pronksmängijast ja peate “higistama”, et saada paremaid mängijaid ja 100% integreerumist.

Põhimeeskond - Demo saab 14 - Koosseis

FIFA 13-s loobusin täielikult Esiletõstetud meeskond, kuid otsustasin mängu demos mängida. Kui teil on kahtlusi, kui teil on kahtlusi, olen UT 2, mustanahaline ja jah … Lõikasin trahvi, nii et video oleks väiksem ja kuna arvasin, et kaotan = (võitsin lõpuks 4 Ă— 1, hoolimata sellest, et väravavaht ei liigu!

Ultimate Gameplay Team – FIFA 14 – Demo

Ja sina, mida sa demo nautimiseks ootad?

Ps.: Kasutatav demo on PC jaoks saadaval.

—1 Oskus, mis on muide olematu: “(Sain vihje. 2 NĂĽĂĽd on meil siin SMT Gamesil elavad hasartmängud tänu tema elukaaslase Rodrigo (RODX) vihjele. Rod, ma olen otsaga väga rahul. Tänan teid väga! Vaatame, kuidas neid mängimisi otseĂĽlekandes ja mujal teha! Ja kaks eesmärki, mis on pĂĽhendatud ROD-le nende kannatlikkuse eest, et avastada, miks heli videost välja ei tule, ja edastada otseĂĽlekandeid!

Ultimate 1: H. Lloris, Dani Alves, Thiago Silva, V. Kompany, G. Clichy, A. Sánchez, Xavi, David Silva, G. Bale, L. Messi, Neymar. Pank: J. Pastore, R. Lewandowski, L. Piszczek, J. Blaszczykowski, J. Ménez, R. Montolivo, G. Pazzini. Ultimate 2: R. Weidenfeller, L. Piszczek, M. Hummels, J. Mascherano, Jordi Alba, J. Blaszczykowski, M. Reus, J. Pastore, Iniesta, R. Lewandowski, P. Aubameyang. Pank: Z. Ibrahimovic, M. Mkhitaryan, J. Ménez, Dani Alves, T. Henry, H. Lloris. T. Motta. Ultimate 3: H. Lloris, G. van der Wiel, D. Lugano, P. Mexès, L. Antonini, J. Ménez, B. Matuidi, M. Niang, S. El Shaarawy, Z. Ibrahimovic, E. Cavani. Pank: Iniesta, A. Sánchez, J. Blaszczykowski, P. Zabaleta, G. àzzini, T. Cahill, T. Henry.