Mängu ĂĽlevaade: Alien Isolation – 1. osa

Tulnukad: Isolatsioon on pingeline, üksikmängija, ellujäämise õudus, mida peate mängima väga hoolikalt. Kui teile hirmutamine meeldib, on see mäng teie jaoks.

Tulnukate eraldamine see on ellujäämise õudus, arendatud Loominguline assamblee ja avaldanud Sega. Mängud, levitaja 20. sajandi rebane saab mängida igas režiimis üksik mängija ja saadaval platvormil PRAÇA, Playstation 4, Playstation 3, Xbox One ja Xbox 360.

See mäng on meeldiv üllatus. Tulnukate eraldamine see erineb oluliselt mängudest, mida ma mängisin. Üldiselt jooksin raevukalt üle kaardi ja tulistasin kõike, mis liikus. Sisse Välismaa, See on võimatu. Selles samanimelisest filmist inspireeritud mängus on märksõnad: hoiatus.

sissejuhatus

Viisteist aastat pärast tema kadumist Nostromo, leiti tema must kast Zeta võrgusilm kaubalaeva, laevaga Anesidoraja saadeti jaama Sevastopol.

Meeskond integreerib postilaeva Torrens musta kasti salvestamiseks. Amanda Ripley tuleb Nina Taylor ja Christopher Samuels otsige sellel laeval musta kasti, mis võib paljastada teavet tema ema kadumise kohta: Ellen Ripley.

Lühidalt: sina Amanda, kes liituvad meeskonnaga Torrens, loodan leida teavet oma ema kohta. Kuid teie peamine missioon on lihtsalt elus püsida, nagu leiate Sevastopol, ellujäänud ja vaenulikud ellujäänud, lõputud androidid ja tulnukad ise.

Liides / graafika

Fantastiline! Tegelaste detailide tase on muljetavaldav. Näeme nende näol jälgi ja isegi õli või higi.

Mängimine / mängimine

Juhtimisseadmed on lihtsad ja intuitiivsed. Käske on vähe ja need on tuttavad ka seda tüüpi mängijatele, mis muudab kohanemise palju lihtsamaks. Kuid neile, kellele meeldib juhtnuppe enne mängima hakkamist näha, on neid väga lihtne näha.

Näpunäide: kui mängite arvutis ja näib vajutavat HÄSTI või HÄSTI, palun teadke, et see on vastavalt vasak ja parem nupp.

vaata Arvuti käsk sellel lingil.

Raskused

Hakkasin mängima Tulnukas: eraldatus raskes reĹľiimis ja see on tõesti karm. Sellest on möödas 12 tundi ja olen endiselt seitsmendal missioonil. Kui on saavutus “Palju õnne! Sa surid rohkem kui 1000 korda“Ma võidan kergesti. Pealegi veedan rohkem aega kapis varjates kui kaarti uurides ja iga kord, kui hinge kinni hoian Amanda.

Mängu heli ja atmosfäär

Helid sobivad ideaalselt mängimiseks, on mängu täielikult integreeritud ning pakuvad sügava pinge ja hirmu õhkkonda. Tunnen adrenaliinilaksu iga kord, kui muusika muutub, mis näitab tulnukate või muude vaenlaste olemasolu.

Lühidalt, heli aitas kindlasti kaasa pinge ja hirmu õhkkonna suurendamisele matši ajal.

Iseloom

Foto Nimi kirjeldus
Amanda Ripley Meie peategelane. Tütar Ellen Ripley, viimane Nostromo ellujäänu ja kadus 15 aastat tagasi. Amanda loodab leida teavet oma ema kohta, mistõttu ta lahkub Torrensi jaama Sevastopolisse.
NinaTaylor Torrens on kõige tüütum ja istuvam. Teie ülesanne on esitada Nostromo õnnetuse lõpparuanne.
Christopher Samuels Samuels on sĂĽnteetiline ja pakub Amandale kohta Torrensis.

Esimesed 35 mänguminutit:

Saavutuste juhend

Saavutused: katastroofi register. See on minu esimene saavutus. Mängu selles punktis on eesmärgid: pane riidesse. Riietumiskohta otsides leidsin lõpuks terminali ja pääsesin sinna juurde, sain saavutuse. Seda feat ei ole võimalik kaotada.

Saavutus: ärka üles. Seda ei saa kaotsi minna. Olete just Torrensiga tutvunud ja lähenemise tõttu juhiste saamiseks sillal käinud Sevastopoli jaam. Siinkohal on teie eesmärgid mängus järgmised: hankige oma juhenddokument. Pärast dokumendi lauale võtmist saate saavutuse.

Saavutused: ehitage ellujäämiseks. Selle saavutuse saate kohe, kui ehitate oma esimese eseme. Teises missioonis saate teha Medikiti ja seeläbi saavutusi saavutada.

Elemendi koostamiseks peate stsenaariumi põhjal koguma mitu objekti, iga koostatav element nõuab teatud komponenti. Need komponendid on hajutatud kogu kaardile ja neid leidub kastide otsas või sahtlites, õnneks, et neil oleks kergem oranžilt vilkuda.

Selle valmistamiseks peate leidma ka iga eseme kujunduse. Lisaks komponentidele, mis sobivad konkreetse projekti loomiseks, on ĂĽksuse loomiseks vaja ka mitmeid “sissekandeid”.

Vaadake tabelit kõigi projektide kohta, mida saate ehitada.

Vallutus: kadunud. Selle võitmiseks koguge kogu mängu vältel lihtsalt üks isikutunnistus. Võitmata on võimatu!

[Alien Isolation]Saavutada enesekaitse

Etendus: enesekaitse. Selle saavutuse saamiseks pole vaja tappa 10 erinevat inimest. Ma saavutasin selle inimeste tapmisega missioon 2 mõnikord surnuna keset protsessi.

Performance: täiuslik organism. See on esimene kord, kui tulete tulnukatega näost näkku! Teie eesmärk selles mängus on Ava turvalisus! Kui leiate terminali, mis deaktiveerib turvavõtme, ilmub Alien! Seda feat ei saa kuidagi kaotada, selle saate tavalises mängus ja see hirm tuleb tasuks.

[Alien Isolation]Tore saavutus, et kohtun Sevastopolis

Saavutused: tore Sevastopolis tutvuda. Lõpeta teine ​​missioon.

[Alien Isolation]Võtke iga kuul

Saavutused: iga kuul loeb. Kasutage oma revolvrit, üks lask ja saavutus on teie. Te ei pea kedagi lööma ega tapma.

[Alien Isolation]Algas jahivallutus

Vallutus: jaht algab. Lõpeta kolmas missioon ja saavutus on sinu.

[Alien Isolation]Peksid teda ventilatsiooniavas

Etendus: ta on vent. Kuna kirjeldus ise on selge: kasutage ventilatsioonisĂĽsteemi 20 korda ja saavutage saavutus!

[Alien Isolation]Vallutamine pole kriimustus

Performance: mitte kriimustus. Teoreetiliselt Android mitte vaenulik, mängu alguses läbite mitu, kahjustamata teie füüsilist puutumatust. Probleem on selles, et kui olete keelatud kohas ja tavaliselt olete, siis pole nad enam sõbralikud ja nad on nii surmavad, et ühe eest põgenemine, kahjustamata, annab teile selle saavutuse!

[Alien Isolation]Avastati saavutuse rike

Toimivus: rike on tuvastatud. Tulles tagasi Androidi väitekirja juurde, siis peale selle, et nad on surmavad, on neid ka väga raske tappa. Nii et ühe neist tapmine annab teile saavutuse;).

Näpunäide mängu enda kohta: sünteetika on uimastatud füüsiliste rünnakute suhtes haavatav.

[Alien Isolation]Valluta võimumäng

Saavutused: jõumäng. Juurdepääs 10 erinevale ümberprogrammeerimispunktile.

[Alien Isolation]Teie vallutus ei pea siin olema

Saavutus: te ei tohiks siin olla. Saavutuse saamiseks täitke neljas missioon.

[Alien Isolation]Vallutage oma tunded

Saavutused: kuidas sa ennast tunned?. See pole Facebook, aga ma olen väga õnnelik. Lõpetage missioon Tulnukas: eraldatus see pakub alati rõõmu. Viige läbi viies missioon ja aktsepteerige seda saavutust.

[Alien Isolation]Ăśllatuste vallutussĂĽsteem

Toimivus: süsteemi šokk. Selle saavutuse saavutamiseks kasutage lihtsalt amortisaatorit.

[Alien Isolation]Jõudke parkimismeetodini

Vallutus: Parkeri meetod. Jõudke selle saavutuseni, surmades surmavate rünnakutega inimesed või androidid.

[Alien Isolation]Valluta tõeline insener

Performance: tõeline insener. Tehke igast projektist koopiad. Selle saavutuse saavutamiseks ehitatakse 7 projekti. Vaadake allolevat tabelit.

Projekt

Ăśksus Utiliidid

Kulu (memo)

Medikit 1 süst, 1 ühend B ja 1 täiteaine Seda saab kasutada osaliseks paranemiseks. 10
Hämmastavad granaadid 1 tugevduskapsel, 1 andur ja 1 täiteaine Seade ei lülitu välja. Uimastage läheduses olevaid inimesi ja pimestage kõiki detoneerimist jälgivaid inimesi. 10
Molotovi kokteilid 2 andurit, 2 etanooli, 1 korduskapslit ja 2 ühendit B Süttivad plahvatused, mis plahvatavad kokkupõrkel. See on surmav nii inimestele kui androididele, kuigi androidid on tulekindlad. 25
Torupump 1 etanool, 2 korduskapslit, 2 andurit ja 2 süsti Lõhkekeha, mis plahvatab kokkupõrkel ja on surmav. 25
Müra tekitaja 1 aku, 1 andur ja 1 süst See tegi heli, mis pälvis palju tähelepanu. 10
Suitsupomm 1 etanool, 1 andur ja 1 täiteaine See plahvatas kokkupõrkel ja vabastas nähtavust blokeeriva suitsupilve. 10
PEMi oma 3 patareid, 2 andurit, 1 sissepritsega ja 2 agregaati Detoneerituna vabastab see elektromagnetilise impulsi, mis deaktiveerib ajutiselt mittetööstusliku sünteetika. 25

[Alien Isolation]Vallutus jäi lõksu

Saavutus: lõksus. Lõpeta kuues missioon.

[Alien Isolation]Saavutuse verstapostide postitused

Saavutus: progress, progress, edu. Lõpeta seitsmes missioon.

Järgmised saavutused:

Lõplik järeldus / kulud x eelised

Tulnukas: eraldatus see on hoopis teistsugune mäng, kui ma harjunud olen. Täiesti normist kaugemale tappa viimane mäng, mille ma mängisin. See annab kella Pinge, lootusetu, hea hirmkõik ainsatki võtet tegemata või üht inimest tapmata.

Kaardis liikumine nõuab palju hoolt ja kannatlikkust tulnukatega peitust otsida. Vahel tundus, et olend suudles teda eemalt, mis tegi missioonil edu peaaegu võimatuks ülesandeks.

See pole kiire mäng ja sellel on siiski ka teisi mängurežiime, lisaks on kõigi saavutuste saamiseks vaja mängida vähemalt kaks korda.

Kuid, Tulnukas: eraldatus on keeruline mäng, mida tasub osta ja mängida.

Kas soovite rohkem teada saada? Oodake selle ĂĽlevaate teist osa …