Mängu ülevaade: Infinity Blade

Detsembri lõpus lansseeritud ja ĂĽhilduv iPhone 3GS, iPhone 4, iPad ja iPod Touchiga maksab see mäng 6,99 dollarit ja on seda väärt. Graafika on vapustav, juhtnupud reageerivad vastutustundlikult ja tegelaskuju on lõbus …

Kirglik mängust alates lapsepõlvest, I (Paulo Bernardo, lõbus), uhkusega, alates tänasest liitusin meeskonnaga Showmetech mängudest üldiselt rääkida. Kiire esitlus: mängin ja loen hobi korras, olen südames nintendist, varjukülg Sony tõmba mind üles, XBOX ei kuulu minu igapäevaellu ja iPhone see on üllatusekast.

Selle esimese postituse jaoks räägin ühest oma esimesest pro omandamisest iPhone 4, mäng Lõputu tera.

Toodetud Meelelahutustool (käsivarras Epic Games), see mäng on platvormil esimene iOS kasutamine Ebareaalne mootor 3, mida on juba kasutatud sellistes mängudes nagu Gears of Wars 1 ja 2, Unreal 3 ja paljud teised – tunnistan, et see on suurepärane stiimul ostmiseks, kuna tahtsin testida võrkkesta ekraani kvaliteeti.

See mäng räägib loo rĂĽĂĽtlist, kes läheb lossi võitma jumalate kuningat, kuri kuningat, kellel on käes lõpmatuse tera. Alustate lossist väljas ja lähete kuninga tuppa, et teda maha võtta, väga lihtsa skeemiga – valvurid tapetakse ja liigutakse järgmisele. Kuni kuninga juurde jõudmiseni ei löö te isegi neid 15 valvurit ja hõlpsasti leiate end lõplikust ĂĽlemusest. SEE pöörata mäng jõuab selleni: teie, kui teie kogemus jõuab sealsele 7. tasemele, hävitate ĂĽlemuse 50. tasemel. King King tapab teid ja kogu protsess hakkab ennast kordama – nĂĽĂĽd koos järeltulijatega.

Mäng ise edeneb ĂĽsna korratavalt, kuid on seda väärt. Iga surmaga algab teie järgmine järeltulija teie suremuse, sama palju raha ja sama varustusega. Tegelikult on see lõbus (ma ei jõua ära oodata, kuni saan lõpliku soomuse – selle, mida mul veel pole), kuid selle kasutusiga on maksimaalselt 30 minutit mängu kohta. Juhtelemendid on väga intuitiivsed (võitluse ajal kasutate vasakut padi ja kolme paremal kĂĽljel asuvat toimimisnuppu) ning väljaspool lahingut on põhipunkt ja klõps kontuur, mis on ette nähtud selliste elementide leidmiseks nagu tee määramine ja mõõga sisestamine. Kui teil on kiire ja soovite palju raha saada ja kohe hea soomuse osta, annab mäng teile siiski võimaluse App Store’i kaudu kulda osta.

Käivitati detsembri lõpus ja ühildub programmiga iPhone 3GS, iPhone 4, iPad ja iPod Touch mäng maksab 6,99 dollarit ja on seda väärt. Graafika on hämmastav, juhtnupud reageerivad vastutustundlikult ja tegelaskuju areng on lõbus.

Counter? See tühjendab akut, soojendab (ja üsna vähe) telefoni ja lõpuks, kuid see probleem on seotud seadme disainiga, ümarad servad teevad kätele natuke haiget (kuid see kehtib kõigi sisselülitatud mängude kohta) iPhone 4).

Järgmine!