Mängud kullaga: tasuta mängud Live’is 2016. aasta septembriks

Vaadake neid tasuta mängudega mänge alates septembrist 2016. Kokku on neli mängu, kaks Xbox 360 jaoks ja kaks Xbox One jaoks.

Selle programmi mängude loend Mängud kullaga aastal September 2016 klienditeeninduse jaoks Xbox Live Gold on välja kuulutanud Microsoft

Mäng sisaldab suuremaid Xboxi pealkirju nagu Peegli serv ja Forza Horizon. Kokku on neli mängu, kaks Xbox One ja kaks poolt Xbox 360ja eelmiste põlvkondade mänge saab One’is konsooli tagurpidi ĂĽhilduvuse kaudu mängida.

Terve septembri saavad Xbox One’i omanikud alla laadida ja mängida Maalukk: Maagia festival, Käigupõhine RPG. 16. septembrist 15. oktoobrini Assassini usutunnistus: kroonib Hiinat see saab olema aja mäng.

Neile, kellel on Xbox 360, on saadaval kaks klassikalist mängu. Selle kuu esimesel poolel mängitakse Forza Horizon, avatud maailmaga tänavasõidu mäng, mis on eksklusiivne Xbox 360 mängule, mis on üks paremaid konsooli mänge. Üks klassika!

Selle kuu teisel poolel oleme Peegli serv, EA (DICE) mäng, mis muudab murranguliseks esimese inimese mängu, mis hõlmab seiklusi, sporti ja muud Parkour.

Xbox One’i omanikud saavad tänu kõigile konsoolide tahapoole ĂĽhilduvusele oma konsoolidel olla kõik neli mängu.

Vaadake septembri mänge koos Goldi kuulutusvideoga

Kui jätsite augusti pakkumisest ilma, on allalaadimiseks veel aega Orochi sõdalane 3 peal Xbox One ja Beyond Good & Evil HD sisse lülitatud Xbox 360.

Kas teile meeldivad augusti mängud? Kas olete seda kunagi mänginud?