Mängud kullaga: tasuta mängud Live’is 2017. aasta aprilliks

Nagu iga kuu oodata, on tellijatele saadaval 4 uut tasuta mängu Xbox Live Gold ja kuu Aprill mõtle välja suurepärane pealkiri. Valmistage ennast ette, sest see pole nali:

Xbox One

Kõndivad surnud: teine ​​hooaeg (4/16 kuni 5/15)

Pärast The Walking Dead: 1. hooaeg ja uue uudishimu saamist saabumine Kõndivad surnud: teine ​​hooaeg rohkem kui teretulnud. Teise hooaja, nagu ka esimese, töötas välja Märguandemängud (Sa oled ilus) ja põhineb Koomiks aastal Robert Kirkman. Mängu hakati avaldama 2013. aasta detsembris ja see lõppes 2014. aasta augustis, alates selle ilmumisest episoodiline vorm, arendaja Telltale registreeritud kaubamärk. Ja loomulikult on mängus narratiivne ülesehitus ja graafika, mis panevad teid arvama, et olete koomiksis ja kuidas see ei võiks olla teisiti: mängijate tehtud valikud mõjutavad lugu. Ausalt, kuidas ma ei võiks armastada?

Ryse: Rooma poeg (kogu aprill / o)

Ryse poeg Roomast on põnevus- ja seiklusmäng, mida saab mängida režiimides üksik ja mitmikmäng, arendatud Crytek ja saadaval Windowsi ja Xbox One 2013. aastal. Mäng on üks uue põlvkonna konsoolide turule toomise pealkirju ja selle graafikast on oodata paljusid külgi.

Xbox 360

Darksiders (1 kuni 4/15)

Darksiders tõenäoliselt vanim mäng nimekirjas, mis ilmus 2010. aastal ja on tänapäeval saadaval peaaegu kõigil platvormidel: PS3, PS4, PC, Wii U ja muidugi Xbox 360 ja One. Aga see RPG see on ka klassikaline, üksik mängija ja iga endast lugupidav mängija peab julgema siseneda mängu, mille on välja töötanud Valvur mäng ja avaldanud THQ. Kas olete valmis saama üheks Apokalüpsise rüütliks?

Assassin’s Creed Revelations (16/30/4)

usutunnistaja on mäng, mis pani mind paar aastat tagasi uuesti mängima, nii et mulle meeldib frantsiis ja ma tahaksin seda rohkem näha Assassin’s Creed selle kuu tasuta mängude loendis ja veelgi enam, kui arvestada hiljuti avaldatud filme. Ilmutus on triloogia viimane mäng Ezio ja käivitas Ubisoft 2011. aastal PS3 ja 4 ning Xbox 360 ja One jaoks PC täiendusena. Avatud maailma ja mängureĹľiimid ĂĽksik ja mitmikmäng tasuta alla laadida 16. – 30. aprillini.

Pidage meeles, et kõiki Xbox 360 jaoks saadaolevaid mänge saab tänu sĂĽsteemile Xbox One’is mängida tagurpidi ĂĽhilduvus ja see märtsi mäng: Arendamine ja Hirmu kihid Xbox One jaoks ja Rasked relvad Xbox 360 jaoks saab endiselt tasuta alla laadida.

Mulle meeldis aprill väga. Ja sina, mida sa arvad Microsofti pakutavatest pealkirjadest?