RAÄŚUNALNIK

Mängud kullaga: tasuta mängud Live’is 2017. aasta novembriks

1996. – 2016. Aasta mängudega on novembri pealkirjadel hea mitmekesisus ja erinevad žanrid

Mängud kullaga: tasuta mängud Live'is 2017. aasta novembriksTrackmania Turbo tuleb mängudele novembri kuldnimekirjas

2017. aasta lõpp läheb järjest lähemale. Mis teil plaanis on Novembrini, aasta eelviimane kuu? Panettone on juba riiulis. Türgi on müügil. Kõik on nüüd jõulumeeleolus. Kuid Microsoft soovite oma novembrist teha rohkem kui detsembriöö. Lisaks Xbox One X turule toomisele on saadaval neli uut mängu pealkirjaga Kuld! Vaata kohe.

Trackmania Turbo (Xbox One)

Saadaval 1. – 30. Novembrini

Kui teile meeldis augustis toimunud mängude kullaga Trials Fusion, valmistuge lisama veel üks äärmuslik mäng Ubisoftilt: Trackmania Turbo. Seal on 4 keskkonda, millel on neli erinevat mängu, alates magnetilistest radadest (näiteks Hot Wheels Forza Horizon 3 laiendus) kuni talu küngastel asuvatele käruratastele. Naudi sõpradega võrgus või kohapeal 200 laulu mängimist!

Tales from the Borderlands (Xbox One)

Saadaval 16. novembrist 15. detsembrini

Borderlandsi universum sai Telltale Gamesilt graafilise seiklusmängu. See oli edukas! Sest? Telltale suudab lisaks köitva algupärase loo esitamisele hästi edastada kogu frantsiisi vägivaldset ja lõbusat keskkonda. Novembris saate mängida mängu kõik viis osa.

Ööd unistustesse (Xbox 360)

Saadaval 1.-15. Novembrini

https://www.youtube.com/watch?v=EE6AH71LMXI

Kas Rayman 3 HD andis teile oktoobri olümpiamängudel kulla tunde? Korrake praegust annust pikema astmega. Otse Sega Saturnist avaldas Sega 1996. aastal Nights into Dreams.

Pealkiri pidi olema pealkiri, mis avaldaks muljet 3D-le, tol ajal uudsusele. See lugu räägib kahest lapsest, kes eksivad oma õudusunenäosse ja satuvad paralleelmaailma.

Ta minestatakse koos kurjategijaga, kes soovib unistajatelt energiat varastada, et domineerida reaalses ja unistuste maailmas. Lapsed leiavad abi mässulisest kriminaalsõdurist NiGHTS, kes tahab head teha. Jah, mäng näeb tõesti lahe välja! Kas soovite muud põhjust? NiGHTS loodi samade mõtetega, mis lõid Sonicu.

Deadfall Adventures (Xbox 360)

Saadaval 16. – 30. Novembrini

https://www.youtube.com/watch?v=rilBbnGDMAE

Olete harjunud kolmandate isikute seiklusmängudega nagu Tomb Raider ja Uncharted, kuid Deadfall Adventures on FPS. Sündinud 1938. aastal, hakka seiklejaks James Lee Quatermainiks ja uurige Egiptuses iidsete esemete otsimist kõrbes ja templites.

Oktoobri mäng koos Gold mänguga on endiselt allalaadimiseks saadaval. Ära jäta kasutamata võimalust alla laadida neid pealkirju:

  • Gone Home: konsooliväljaanne (Xbox One) | Saadaval kuni 31. oktoobrini
  • Turingi test (Xbox One) | Saadaval kuni 15. novembrini
  • Aumedal: õhudessant (Xbox 360) | Saadaval kuni 15. novembrini

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH