Mängud kullaga: tasuta mängud Live’is 2017. aasta septembriks

TähtsĂĽndmused Forza Motorsport 5. septembril mängude kullaga saavad ruumi ka Oxenfree terrorile, Battlefield 3 tulistamisele ja Hydro Thunder Hurricane’i veekogudele

Mängud kullaga: tasuta mängud Live'is 2017. aasta septembriks Forza Motorsport 5 on üks septembri kuldmänguga mängudest

See nädalavahetus toimub Gamescom 2017, tuntud mängurite sündmus, mis toimub Saksamaal. Microsoft on teinud suure teadaande: eriväljaanne Xbox One S ja X, Kuninglik ajastu IV ja Xbox Pass mäng Brasiilias Septembris. Õigesti! Alates 1. septembrist on meil Xbox Game Pass, Microsofti mäng Netflix. See teenus on tellimus, mis annab teile kohese juurdepääsu enam kui 100 mängule.

Septembris on ka uued tiitlid, mis sisenevad mängud kullaga ja nimekiri on täis edu. Valmistuge septembriks terroriga, tulistamise ning auto- ja veesõiduga! Pidage meeles, et mõlemad Xbox 360 mängud ĂĽhilduvad Xbox One’iga.

Forza Motorsport 5 (Xbox One)

Forza Motorsport 5 oli üks tiitleid, mille Xbox One 2013. aastal käivitas. Sellel oli suur vastutus olla näidismäng uue põlvkonna Xboxi jõud ja see toimis. Ehkki Microsofti konsoolid on vähem võimsad kui PlayStation 4, ootasid nad Forza ajal alati kvaliteeti. SEE Forza Motorsport 7 ilmub oktoobris, aga kuidas on 5. septembri mängimisega soojenduseks?

Oxenfree (Xbox One)

Oxenfree on üks neist indie-mängudest, mille kriitikud on omaks võtnud kiitvate arvustustega. Süžee sarnaneb sellega 80ndate õudusfilmehk siis noored sõbrad, kes sattusid ohtlikesse raskustesse. Nad tahavad muuta ajalugu nii huvitavaks, et lisavad isegi Teise maailmasõja sündmustest inspireeritud punkte. See pakub teile suurt huvi, kes mängu kontrollivad, sest teie otsused mõjutavad otseselt mängu ajalugu. Visuaalne ja helikunst, nagu treileris näeme, on ilus kõigile silmadele. Oxenfree on suurepärane täiendus septembrikuu mängudele kullaga.

Hydro Thunder Hurricane (Xbox 360)

Nautige Trials Fusioniga seiklemist augustikuistes mängudes kullaga? Hoidke seiklusjoont Hydro Thunder Hurricane’iga. See mäng viib teid mootorsõidukiga veesõiduki suunas, mis ĂĽletab reaalsuse. Pealegi, veevõistlus juba lõbus, kujutage ette häälestatud jetiga.

Battlefield 3 (Xbox 360)

Battlefield on alati proovinud mängida erinevat mängu, sest kui Call of Duty on rivaal, ei saa see olla lihtsalt “koopia”. EA-d näidati Battlefield 3-s frantsiisimise uuesti määratlemine, eriti mitmikmängu aspektist, mis oli nii edukas. See lugu toimub 2014. aastal erinevatest vaatenurkadest lähtudes äärmuslike punktidega: ĂĽhel hetkel olete Ameerika Ăśhendriikide merevägi, teisel korral Venemaa luureagent ja veelgi rohkem tegelasi. BF3 on septembris mängude kullaga raskem pool.

On veel august, nii et sellest kuust on veel mängud kullaga, et saaksite neid nautida. Ära jäta kasutamata võimalust omada neid tiitleid:

  • Slime Rancher (Xbox One) | Saadaval kuni 31. augustini
  • TermotuumasĂĽnteesi uuring (Xbox One) | Saadaval kuni 15. septembrini
  • Punane fraktsioon: Harmagedoon (Xbox 360) | Saadaval kuni 31. augustini

Mida arvate septembrikuu mängudest kullaga? Kommenteeri allpool!