Mängud, utiliidid ja palju muud mänge: need on iOS-i ja Android-i jaoks kuus rakendust nädalas
DODATKI

Mängud, utiliidid ja palju muud mänge: need on iOS-i ja Android-i jaoks kuus rakendust nädalas

Kes pole võtnud aega nutitelefonis või tahvelarvutis mängude mängimiseks? Sel nädalal otsib SAPO TEKi meeskond uusi võimalusi neile, kes armastavad mängida, ja neil on isegi rakenduse kohta ettepanekuid, mida sõbrad saaksid jagada kogemusi ja näpunäiteid.

Järgige allolevaid soovitusi ja tutvuge nutitelefonide ülekandealasid haldavate rakendustega ning teadlaste välja töötatud rakendustega, et teatada randades olevast prügikastist.

Kas soovite seltskonda? GameTree rakendus

“Ă„ra kunagi enam ĂĽksi mängi” on selle rakenduse moto, mis toimib mängijatele põhimõtteliselt omamoodi sotsiaalse võrgustikuna.

GameTree soovib koondada samade huvidega inimesi, antud juhul mängijaid, et nad saaksid jagada kogemusi ja näpunäiteid. Või on “firma”.

Selles sotsiaalvõrgustikus osalemiseks peate registreeruma – näiteks võite kasutada Facebooki või Steami kontot. Jagage mänge, mis teile kõige rohkem meeldivad, see rakendus näitab teile teisi teie huvidega sarnaste huvidega kasutajaid.

Nii kasvab teie mängijate sõprade võrgustik ja võimalus leida ideaalne partner “unistuste meeskonna” moodustamiseks.

GameTree väidab omavat maailma suurimat mängude nimekirja, “ĂĽle 200 000 ja kasvab iga päev”. See rakendus on tasuta ja sellel on versioonid Androidile, iOS-ile ja ka veebis.

XCom: Vaenlase piires: käigupõhine strateegia peos

Klassikaline sammupõhine strateegiamäng tuleb Android-seadmetesse, kus on rohkem missioone, kaarte, vaenlasi ja sõdureid.

Enne kui sellised mängud nagu Football Manager või World of Warcraft lõpetasid suhted, täitis klassikaline XComi sari mängijate vaba aega filosoofiaga “vaid veel ĂĽks vahetus …” ja tunde enne mängu surma. Nagu klassikaline, paneb nutitelefoniversioon mängija organisatsiooni ette, mis kaitseb planeeti maavälise sissetungi eest.

Peate moodustama sõdalaste meeskonna, saates nad missioonidele maailma erinevatesse paikadesse, kus tulnukad ründavad, mitte ainult selleks, et kõrvaldada nende kohaloleku oht, vaid ka koguda uurimiseks nende tehnoloogia ja isegi laibad. Sealt alates uuritakse uusi relvi, lisaseadmeid ja tehnoloogiat, et muuta operatiivsed meeskonnad oma missioonil tõhusamaks.

Lahingud jätkuvad vaheldumisi, täpselt nagu PC- ja konsooliversioonides, see tähendab, et peate kordamööda andma juhiseid võimalike sammude ruudustiku liikumise ja rünnakute kohta. Igal tulnukate rassil on erinev käitumine, samuti liikumis- ja rünnakuviisid, mis on vajalikud varjupaiga nõuetekohaseks uurimiseks, jättes sõdurid vahetuse lõpus kaitseta.

Selle mängu, hinnaga 5,49 eurot, saate alla laadida iOS-i ja Androidi versioonidest.

PortClip salvestab kõik, mida nutitelefoni kopeerite. Ja teha ettepanekuid

Selles rakenduses on teil kopeerimise / kleepimise haldur. Pilves või „kohapeal“ salvestamiseks.

PortClip on lõikelaua haldustööriist, mis aitab ülesannete täitmisel, mis pole enamikus telefonides alati intuitiivsed.

See rakendus võimaldab teil linke, teksti ja muud sisu piiramatult ja reaalajas salvestada pilve, juurdepääsuks muudest seadmetest või rakenduses kohapeal.

Loojate sõnul on PortClip ka tark, saab aru, millist konteksti kopeeritakse, annab soovitusi lingi avamiseks, valib kõne tegemiseks numbri jne.

See tööriist on tasuta ja saadaval Androidi jaoks. Lisaks mobiiliversioonile eksisteerib PortClip ka veebirakenduse ja Chrome’i laiendusena.

Kas leidsite rannast prĂĽgikasti? Selle rakenduse abil saate selle kaardile paigutada ja sundida puhastama

Platvorm kuulutati välja täna ja see on kodanike teadusprojekti tulemus, mida edendasid Coimbra ülikooli teadus- ja tehnoloogiakooli (FCTUC) mere- ja keskkonnateaduste keskuse (MARE) teadlased.

See platvorm võimaldab Portugali rannalt leitud mereprügi kokku lugeda ja kaardistada, teadvustades elanikele ookeanide säilimist ja hoiatades pädevaid asutusi vajalikuks puhastamiseks.

Veebisaidi kaudu saate registreeruda ja osalema hakata, prügi kokku lugeda, aga ka kontrollida teiste kasutajate leitud prügistatistikat. 20 loendist koosnev lihtne loend, mis esindab Portugali rannikul enim registreeritud materjale ja jäätmeid, näitab aja jooksul jäätmeliikide suundumusi. Spetsialiseeritud teadlastele / tehnikutele suunatud teaduslikud arvutused hõlmavad laiemat mereprügi liikide loetelu ja võivad olla kasulikud üksustele, kes vastutavad seda tüüpi reostuse riikliku ja rahvusvahelise seire eest.

Plastik on ookeane kimbutav peamine kahjur ja keskmiselt jõuab ookeanidesse 8 miljonit tonni prügi ning suundumused näitavad nende prognooside suurenemist, nagu märkis mereprügi platvormi koordinaator.

Platvormile pääseb juurde nii brauseris kui ka Facebookis ja Instagramis ning selle töötasid välja Coimbra ülikooli teadus- ja tehnoloogiakooli teadlased koostöös Associação Portuguesa do Lixo Marinhoga (APLM).

Cubes Puzzle’il pole midagi petta: lihtsalt koguge sama värvi tĂĽkke

Joondage taotletud kuup käikude arvu limiidis ja minge järgmisele tasandile.Puzzle Cubes eesmärk on ĂĽhendada sama või identset värvi tĂĽkid, nii et need kaovad ja mängija lisab punkte. Mida rohkem tĂĽkke kogute, seda rohkem “arveid”.

Idee ei ole originaalne, kuid lõpptulemus on piisavalt meeldiv isegi mõne dünaamika segu korral, mis tavaliselt on seotud muud tüüpi mängudega.

Ületamiseks on üle 1000 taseme ja mõned spetsiaalsed tööriistad, mis aitavad teil seda kiiremini (või maksimaalse käigude arvu piires) teha.

Cubes Puzzle on tasuta ja saabus just Play poodi. Töötab operatsioonisüsteemiga Android 5.1 või uuem.

Tribunal +: rakendus, mis teavitab teid tegevusest kohtus

Selle rakenduse abil saate reaalajas jälgida sekretariaadi teenindusprotsessi, suurendades kodanike mugavust.

Valitsus käivitas veebirakenduse Tribunal +, mis võimaldab reaalajas juurdepääsu igale nutitelefonile või tahvelarvutile teabele kohtu tegevuse kohta. Sõltumata sellest, kas olete sekretariaadis või nõuetekohase hoolsuse staatusega, saate jälgida menetlusi kogu riigi 28 kohtus.

Veebirakenduste kasutuselevõtt on osa õigluse kaasajastamise samm-sammulisest algatusest, mis integreerib kogu riiki hõlmavate teenuste, sekretariaadi korralduse ja kohtute juhtimise mitu mõõdet. Selle rakenduse kaudu saavad kodanikud eelnevalt tutvuda tegevusega kohtus, suurendada mugavust ja teavet.

tek tribunal “data-title =” tek tribunal – mängud, utiliidid ja muud mängud: need on iOS-i ja Android-i jaoks kuus rakendust nädalas – SAPO Tech “> kohus tek

Sellele algatusele on suunatud 28 kohut, kuid esimese poolaasta lõpuks jõuavad taotlused 50 kohtusse, hõlmates kõiki keskmisi ja suuri kohtuid ja kohtusid. See algatus on osa õigusemõistmise tegevuskavast ja lähedal asuvast programmist Simplex +.