Manjaro lansseerib kaasaegse ja intuitiivse kujundusega tarkvaraotsingu lehe

Kõik suuremad Linuxi distributsioonid jms Ubuntu, Fedora, OpenSUSEja mõnedel teistel on nende ametlikul veebisaidil paketide nõustamisele pühendatud lehed.

Need lehed võimaldavad kasutajal tutvuda ametlikes levihoidlates pakettide nimede ja versioonidega ilma süsteemi installimata.

See on kasulik funktsioon ja säästab palju tööd erinevates olukordades, näiteks kui uurime, milline distro meile kõige paremini sobib.

Kuid sageli pole neil saitidel hea ja atraktiivne välimus, eriti tavaliste kasutajate jaoks.

Need on funktsionaalseks kujundatud lehed, kuid ei pea olema ilusad ega intuitiivsed.

Näeme, et Manjaro investeerib üha enam, et saada elujõulisemaks süsteemiks kõige suurema hulga kasutajate jaoks, alates kõige erinevamatest teadmistest.

Selle piirkonna uusim käik on täpne Manjaro rakenduse avastamine, mille eesmärk on pakkuda kasutajatele kaasaegset ja lihtsustatud välimust, et nad saaksid tutvuda kogu levitamiseks saadaval oleva tarkvaraga.

Discovery avati hiljuti üldsusele, seda muudetakse endiselt ja ilmselt seetõttu on mõned olulised funktsioonid endiselt puudu.

Selle artikli kirjutamise päeval (10.02.2020) on endiselt võimalik leida pakette, millel pole ikooni ning osa teavet nagu suurus ja tarkvaraversioon pole samuti saadaval.

Kirjutamise ajal ei olnud veebisaidi andmebaasis ĂĽhtegi tarkvara, mis oleks saadaval saidil Snap, Flatpak ega AUR.

Paketid kuvatakse ruudustiku kujunduses koos lĂĽhikese kirjelduse ja linkidega iga tarkvara ametlikele veebisaitidele.

Oleme siin blogis ja isegi oma YouTube’i kanalil mitu korda kommenteerinud, kui oluline on toote edukusel turundus.

Manjaro käivitatud uus sait ei ole tegelikult reklaam kõige traditsioonilisemas vormis, kuid siiski on see võimalus köita vähem tehniliste kasutajate tähelepanu.

Nagu oleme näinud täiendava toega Lukustatud ja Flatpaks Pamacis, Astub Manjaro kahtlemata olulisi samme terve ökosĂĽsteemi loomise suunas, mis hõlbustab kasutamist ja on atraktiivne “juhuslike” kasutajate jaoks.

Ja sina, mida arvad Manjaro viimastel päevadel esitletud uudistest? Öelge meile, mida arvate allpool toodud kommentaarides!

Kas teile meeldib Linux ja tehnoloogia? Kas teil on küsimus või probleem, mida te ei suuda lahendada? Liituge foorumis meie kogukonnaga Diolinux Plus!

See on kõik, kõik! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.