[Manual BDI] Kuidas värskendada iOS-i, laadides pĂĽsivara alla otse Apple’i veebisaidilt
RAÄŚUNALNIK

[Manual BDI] Kuidas värskendada iOS-i, laadides pĂĽsivara alla otse Apple’i veebisaidilt

IOS-i pĂĽsivara

Kui Apple avaldas iOS-i värskenduse, oli normaalne, et mõned kasutajad kurtsid, et iTunes’il võttis sĂĽsteemifailide allalaadimine kaua aega, eriti madal kiirus saadaval paljudes Brasiilia piirkondades. Sel põhjusel pakume siin sageli otseseid faililinke (pĂĽsivara) värskenduste jaoks, et kasutajad saaksid need otse oma arvutisse laadida (teise kiirema ĂĽhenduse kaudu, näiteks tööl või kodus), et neid hiljem käsitsi värskendada.

Aga mida teha pärast faili allalaadimist? Need on küsimused, millele me selles õpetuses vastame.

See on täpsem õpetus. IOS-i värskendamist saate jätkata tavapäraselt iTunes’i või seadme enda kaudu ilma probleemideta. See on muide tavaline meetod. Kuid on juhtumeid, kus mitu kasutajat peavad värskendusfaili eraldi alla laadima ja sellele see õpetus on pĂĽhendatud.

Laadige alla pĂĽsivara

SĂĽsteemifailide allalaadimiseks otse Apple’i serveritest järgige lihtsalt värskenduse väljakuulutamise artiklis toodud linki. Kui soovite, on meie foorumis ka kõigi pĂĽsivara versioonide linkide kogu, mis on jagatud mudeli ja seadme tĂĽĂĽbi järgi.

Samuti peate installima iTunes arvutis, et süsteemis värskendada seadet. Selleks järgige seda linki.

Maci kasutajad ei tohiks püsivara allalaadimisega probleeme tekitada, kuid Windowsi kasutajate jaoks võib lugu olla erinev. Seda seetõttu, et Microsofti süsteemid tõlgendavad mõnikord laiendusi IPSW (mis tähendab IPhone tarkvara) failidena tõmblukk. Seetõttu ei saa paljud kasutajad allalaaditud faili installida, kuna iTunes ei tunne seda ära.

Selle lahendamiseks peate laiendust käsitsi muutma. Järgige samm-sammult:

Samm 1: Minge menĂĽĂĽsse Start> Juhtpaneel> Kausta suvandid.

2. samm: Valige vahekaart Kuva reĹľiim.

3. samm: Keela “Peida teadaolevate failitĂĽĂĽpide laiendused“. Pärast seda klõpsake nuppu Taotlema.

4. samm: Avage allalaaditud püsivara fail ja nimetage see ümber, muutke laiendit.tõmblukk per.ipsw. Nüüdsest tunneb iTunes allalaaditud faili ära.

Installige iPhone’i, iPadi või iPod touchi värskendused

0. samm: Kõigepealt varundage kõik oma andmed.

Samm 1: Avage iTunes ja ĂĽhendage seade USB-kaabli abil arvutiga.

2. samm: Peate nägema kĂĽlgriba, mis on alati iTunes’is, kuid uues versioonis 11 on see peidetud. Avage iTunes ja kui see pole veel nähtav, vajutage nuppu CTRL + S (see on Windowsis; kui kasutate Maci, avage menĂĽĂĽ Et näha ja vali Kuva kĂĽlgriba). Valige oma seade.

ITunes'i seade

3. samm: Klapil jätkata iTunesist näete nuppu Uuenda. Kui kasutate Windowsi, klõpsake seda nuppu, hoides samal ajal nuppu all SHIFT arvuti klaviatuuril. Kui kasutate Maci, on see võti VALIK mis tuleb klõpsuga kokku suruda.

Uuenda

4. samm: Avaneb aken, mille abil saate valida varem alla laaditud püsivara faili. Sellega hakkab teie seade värskendama.

Kui eelistate seadmes kõik kustutada ja kõik nullist installida, saate seda teha tagastama klõpsates küljel oleval nupul, hoides samal ajal all SHIFT (või OPTION Macis) klahvi. Seejärel taastage kõigi rakenduste, kalendri ja sõnumite taastamiseks varukoopia.

Table of Contents