Maratoni videomängud hea eesmärgi nimel

Kiirjooks on videomängumaraton, mis kutsub kasutaja üles kõik tasemed või seiklused võimalikult lühikese aja jooksul läbima. Sõltumata sellest, kas põgenetakse vaenlaste eest või kasutatakse mängus mis tahes nippi, mis tagab otsetee edasiliikumiseks, on palju mängijaid, kes on pühendunud rekordite purustamisele, mängides kõnealust tiitlit mitu korda, tundes igat nurka.

See kunst on vana ja Super Mario Brosi täiendamiseks on loodud palju meistrivõistlusi. näiteks võimalikult lühikese aja jooksul. Ja üha rohkem fänne teeb seda otseülekande ajal. Siin on korjandusorganisatsioon Games Done Quick, et toetada õilsat eesmärki, antud juhul annetuste kogumist vähi ennetamisele pühendunud Prevent Cancer Foundationi toetamiseks Ameerika Ühendriikides.

Kuni 13. kuupäevani on plaanis mitme kiiruse vooguga kalendrid, mille on loonud vabatahtlikud, kes registreeruvad ja otsustavad üritusel osaleda. Vastutasuks ringhäälingusaadete pakutava meelelahutuse eest saavad kasutajad annetuste eesmärgil teha annetusi ja aidata kaasa nn pakkumissõdadele või osaleda nn pakkumissõdades, mis on mängijate jaoks erilised väljakutsed. Samuti võite jätta teate annetatud summa kohta, mis loetakse edastamise ajal läbi.