contador gratis Skip to content

Märgite raha eest? Saate aru, kui kuulsatele inimestele on rakendus kasu. | Sotsiaalmeedia

TikTok: 5 erakorralist asja videorakendustest laaditi alla 1,5 miljardit korda Sotsiaalmeedia

LOE: Kuus TikToki poleemikat 2019. aastal

Lõppude lõpuks, kuidas teenite TikTokil raha? Erinevalt YouTubeist, mis pakub kanalite omanikele partnerlusprogrammi avaldatud sisu raha teenimiseks, pole TikTok veel omataolist originaalset tööriista esitanud ja pani kasutajad platvormi teenimiseks alternatiive otsima.

Märgite raha eest? Saate aru, kui kuulsatele inimestele on fotorakendusest kasu: Ana Letcia Loubak / TechTudoMärgite raha eest? Saate aru, kui kuulsatele inimestele on fotorakendusest kasu: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Märgite raha eest? Saate aru, kui kuulsatele inimestele on fotorakendusest kasu: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kuigi YouTube'i kasutajad saavad kasutada videoreklaame ja muid ressursse, tiktokers (nagu kutsutakse neid, kes loovad rakenduste jaoks sisu), tuleb leida väliseid lahendusi ja nippe, näiteks plaadifirmade sponsoreerimine, oma toodete müük ja siduslinkidega turundamine. Järgmises loendis saate teada neljast viisist, kuidas TikTokis raha teenida.

Digitaalsed mõjutajad saavad sponsoreid saada TikToki monetiseerimismeeskonna (kui platvorm võtab ühendust loojatega), kaubamärkide või agentuuride ja plaadifirmade kaudu. Üldiselt on rakenduses sponsorid ühe video kujul, mis on märgitud kui "tasuline reklaam".

Näiteks võivad plaadifirmad sponsoreerida teatud TikToki tähti, kuna nad usuvad, et nad on piisavalt mõjukad, et reklaamida muusikat, mille hiljuti avaldas üks nende klient, suurendades oja rada. Sel juhul sõlmitakse ettevõtte ja mõjutaja vahel leping.

Ametliku TikToki kampaania, näiteks kuulsa # Challenge'i korral pakub platvorm sisuloojatele otsest spondeerimist. Tasulised partnerlussuhted võivad teenida sadu kuni tuhandeid dollareid, sõltuvalt hinnakujunduskriteeriumitest, mis sisaldab jälgijate, fännide arvu ja meeldivaid profiile.

TikTokist on võimalik raha teenida spondeeritud postituste abil. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoTikTokist on võimalik raha teenida spondeeritud postituste abil. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

TikTokist on võimalik raha teenida spondeeritud postituste abil. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

2. Toodete endi mĂĽĂĽk

Teine taktika, mida mõjutajad TikTokis raha teenimiseks kasutavad, on oma tootesarja kujundamine ja müümine. Sisuloojate elustiiliga seotud fraaside või väljatrükkidega riietus on sageli kõige kasumlikum investeering.

Enne isikustatud toodete müügi alustamist peavad mõjutajad siiski oma isiklikud kaubamärgid veebis üles ehitama. See hõlmab hõlpsasti äratuntavate logode tegemist ja konkreetsete nišiturgude jaoks spetsiifiliste lähenemisviiside kavandamist, muidugi suurest jälgijate kogukonnast.

Kuidas teenite TikTokiga raha? Toodete müümine võib olla võimalus kasumit teenida Foto: Divulgao / TikTokKuidas teenite TikTokiga raha? Toodete müümine võib olla võimalus kasumit teenida Foto: Divulgao / TikTok

Kuidas teenite TikTokiga raha? Toodete müümine võib olla võimalus kasumit teenida Foto: Divulgao / TikTok

Elu võib aidata sisutegijatel ka TikTokis raha teenida. Otseülekande ajal saavad jälgijad saata virtuaalseid münte aadressile tiktoker, justkui annaksid nad esitlusnõuandeid. Otseülekande lõppedes on võimalik lunastada 50% müntidest ja konverteerida sobiv summa dollaritesse. 50% jagatakse TikToki ja Google Play poe või App Store'i vahel.

Intervjuus veebisaidile Inimesed ettevõtluses, seda tiktoker Salinakilla, kellel on rohkem kui 880 000 jälgijat, ütles, et tema teenib tavaliselt 20–50 dollarit live'i kohta. "Mõnikord võin ma otseülekandena saada 100 dollarit või rohkem," rääkis ta tehnoloogiaportaalile. Väärib märkimist, et mul peab olema vähemalt 1000 jälgijat, et sotsiaalvõrgustikes elatist teenida.

Ehkki see tundub jälgijatele ebasoodne, võib virtuaalsete kingituste saatmine aidata vähem tuntud kasutajaid, kes kuulsust otsivad. Seda seetõttu, et mida rohkem inimesi münte annetab, seda suurem on nime paremus ja seda suurem on võimalus, et mõjutaja oma konto paljastab. Seda tava nimetatakse hüüdis (karjub portugali keeles).

Ka TikTok Lives võib teile raha anda.Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoKa TikTok Lives võib teile raha anda.Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Ka TikTok Lives võib teile raha anda.Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Münte on võimalik osta koguses vahemikus sada kuni kümme tuhat. Paketi hinna kontrollimiseks avage TikTok ja valige "privaatsus ja seaded". L, koputage "rahakott" ja seejärel "uuesti täitke".

4. Turundus sidusettevõtete linkidega

Novembris teatas TikTok, et on alustanud funktsiooni testimist, mis võimaldas kasutajatel lisada klõpsatavaid linke elulookirjeldusele ja postitustele. See lihtsustab jälgijate suunamist välisele e-kaubandusele ja maksimeerib sidusettevõtte turundusega kasumit. Selles suhtlusviisis, mis on teiste sotsiaalsete võrgustike mõjutajate hulgas väga levinud, saavad sisuloojad protsendimäära müügist partneripoodides.

Via kaudu Inimesed ettevõtluses ja Forbes

TechTudo 2019 aasta parim: leidke võitnud rakendus

TechTudo 2019 aasta parim: leidke võitnud rakendus