Mario Kart Tour saabub septembris Android- ja iOS-sĂĽsteemides

Mario Kart Tour saabub septembris Android- ja iOS-sĂĽsteemides

Nintendo ühe kuulsama mängu fännide jaoks on ootamine lõppenud. Pärast teatavate paranduste väljaandmise edasilükkamist märtsi lõpus teatas Jaapani tootja oma Twitteris, et Mario Kart Tour jõuab lõpuks Androidi- ja iOS-süsteemidesse selle aasta 25. septembril.

Mario Kart Tour on Jaapani nutitelefonitootja uusim panus. Juba enne teda Super Mario Run, Animal Crossing Pocket Camp ja Dr. Mario World on debüteerinud Androidi ja iOS-i süsteemides. Mängukonsooliversioonide populaarsuse kasvuga on näiteks ettevõtte andmetel Switchi jaoks enimmüüdud videomäng juba Mario Kart 8 Delux, mobiilirakenduse turule toomine võib olla tootjatele võimalus selles osas edu saavutada. piirkonnas.

Nintendo uudsuse ĂĽks peamisi tipphetki on erinevad eesmärgid, mida Mario ja ettevõte läbivad. Apple’i ja Google’i rakenduste platvormide kirjelduse kohaselt on mängus lisaks klassikalisele marsruudile uus tõelistest linnadest inspireeritud ringraja, mille hooaeg muutub iga kahe nädala tagant. Lisaks saavad tegelased temaatilisi muudatusi vastavalt linnale, kus nad sel perioodil viibivad.

Eelregistreerimine on nĂĽĂĽd saadaval Play poes ja AppStore’is ning 25. septembril saavad kasutajad Mario Kart Touri tasuta alla laadida, kuid nagu ka varasemate mängude puhul, võivad mõned mängusisesed lisatasud olla.