Mario Kart Tour siseneb Androidist beetaversiooni alates maist

Pärast Super Mario Run’i edu toob Nintendo välja teise Androidi tiitli, millel on maailma kuulsaim pettur, Mario Kart Tour. Mõnel kasutajal on võimalus mängu oma nutitelefonis eelnevalt testida.

Nintendo teatas, et Mario Kart Tour ilmub mõni aeg tagasi Androidile. Mängu beetatestid avaldatakse esialgu kasutajatele Põhja-Ameerikas ja Jaapanis, kus registreerimine on nüüd avatud. Mäng peaks beetaversioonina ilmuma ka mõnes teises riigis, kuid see sõltub evolutsiooni staadiumist.

Mäng peaks ilmuma märtsis, vähemalt nii garanteeris Nintendo veebruaris mängust teatades. Väites, et on vaja mängu kiirendada, peaks Mario Kart Tour millalgi esimesel poolajal välja tulema. See beetaversioon jääb avatuks 7. maini.

MarioKartTour bänner

Mario Kart Tour / © Nintendo

Mobiilne versioon on kümnes frantsiisist, mille Nintendo algselt välja andis 1992. aastal ja mille viimane pealkiri oli Switchi jaoks Mario Kart 8 Deluxe, 2017. Android-mängul on sama dünaamika kui algsel mängul, ehkki loodetakse, et tasuta on ainult algstaadiumid, nagu ka Super Mario Run, millel on sisemised ostud.

Niisiis, närviline?