Mark Zuckerberg vastas Tim Cooki kommentaaridele, öeldes, et "Apple üritab oma tarbijate eest rohkem maksta"
PRIJAVE

Mark Zuckerberg vastas Tim Cooki kommentaaridele, öeldes, et "Apple üritab oma tarbijate eest rohkem maksta"

Te mäletate kindlasti, millal eelmisel nädalal Tim Cook tegi mõned väga rasked kommentaarid Facebooki skandaali kohta; kui ei, siis öelge lihtsalt, et täitevvõim teatas, et ta ei ole olukorras, kust Mark Zuckerberg kui see on omal kohal ja Apple erinevalt sotsiaalsetest hiiglastest ei ole kasutajate "eraelu liiklus". Ui

Jah, tundub, et Cooki kommentaarid, nagu arvatakse, pole Facebooki loojate poolt hästi vastu võetud. Pika (ja väga huvitava) intervjuu jaoks VoxZuckerberg liigitab Apple'i tegevjuhi väited järgmisteks valetaja.

Cooki esitatud küsimusele, et Facebooki tooted on kasutajad, vastas noor miljardär:

Tead, ma arvan, et see argument, et kui te mingil põhjusel ei maksa, ei hooli me teist, see on väga lihtne. Ja üldse mitte kooskõlas tegelikkusega. Siin on reaalsus see, et kui soovite luua teenuseid, mis aitavad inimesi kogu maailmas ühendada, on maailmas palju inimesi, kes ei saa seda endale lubada. Ja seetõttu, nagu paljudel meediumiliikidel, on ka reklaamiga toetatud mudeli omamine ainus mõistlik lahendus, mis selle teenuse kõigile kättesaadavaks teeb.

() Facebookis oleme tõesti nende ettevõtete valdkonnas, kes teevad palju vaeva, et vähem makse küsida ja pakuvad maailmale tasuta teenust, mida kõik saavad kasutada. Ma ei usu, et see mingil moel tähendab, et me ei hooli teistest inimestest.

Zuckerberg avaldas meelt ka Cooki ettepanekule, mille kohaselt Facebook ei hooli inimestest teise argumendiga: et Apple koormab liiga palju selle jaoks, mida tal pakkuda on.

Kui soovite luua teenuseid, mis ei teeninda ainult rikkaid, siis peab teil olema midagi, mida inimesed saaksid saada. Ma arvan, et on oluline, et me ei saaks mingisugust Stockholmi sündroomi ja laseks ettevõtetel, kes näevad vaeva, et teid süüdistada, veenda teid rohkem, et nad hoolivad sinust tõesti rohkem, sest minu jaoks kõlab see naeruväärselt.

Nagu nad ĂĽtlevad gringas, kahurituli. Kummal poolel olete?

läbi MacRumors