MÄRKUS: Uus Tähesõdade droon on koopia ikoonilisest saagast
DODATKI

MÄRKUS: Uus Tähesõdade droon on koopia ikoonilisest saagast

Millennium Falconi juhtimine on kindlasti paljude Tähesõdade fännide jaoks üks realiseerimata unistuste loendis olevaid asju. Kuid kui tegelik versioon jääb tavainimestele kättesaamatuks, on Propel loonud väiksema versiooni, mis on peagi kõigile kättesaadav.

Järgmisel sügisel laseb mehitamata lennuvarustusele spetsialiseerunud ettevõte välja Tähedate sõdade saaga neli erinevat lennukit inspireerinud drooni. Lisaks Millenium Falconile valmistatakse Speeder Bike, Tie Advanced ja X-Wing Starfighter ümber ka lendavas mänguasjas, mis on ettevõtte ametliku veebisaidi andmetel võimeline jõudma umbes 56 km / h.

Laeva tõeliste võimete taastamiseks suudavad need droonid ühe nupuvajutusega sooritada 360º akrobaatikat ja nagu filmis, on neil ka laserpõhine lahingumehaanika, mis võimaldab korraga võidelda kuni 24 drooni vastu.

“See on kombinatsioon millestki väga detailsetest ja kogutavatest, mida samuti tehakse, mis meeldib tõelistele Tähesõdade fännidele,” ĂĽtles Propeli tegevjuht Darren Matloff Wiredile.

Droon maksab vahemikus 180–270 eurot ja seda saab nüüd veebist tellida ilma igasuguse makse või kohustuseta.