Apple-kaart, krediitkaart, millel pole aastatasusid, saab turule tulla augustis Tootlikkus

Märtsikuu peamised sündmused olid õunakaardid ja elektrijalgrattad | Rakendus

Märtsis tõsteti esile Facebooki, WhatsApi ja Instagrami integratsiooni. Ärikonglomeraadi tegevjuht Mark Zuckerberg avaldas avalduse, milles oli toodud mõned üksikasjad kolme platvormi ühendamise kohta ja rõhutasid ristteel turvalisuse kui peamist põhimõtet. Veel üks teema, mis publikut köitis: Apple'i kaardi ehk Apple'i krediitkaardi lansseerimine. Sellele teenusele pääseb juurde iPhone'is (iOS) asuva rakenduse Wallet kaudu, see välistab aastatasud ja lubab klientidele iga ostu eest sularahas tagasi tulla, mida saab maksta Apple Pay kaudu.

Elektriliste jalgrataste ja motorollerite saabumine Brasiiliasse on samuti populaarne teema. Kollase ja Grini pakutavad uued transpordivahendid äratasid meie lugejate huvi. Muude asjakohaste küsimuste hulgas on esimene testimine Android 10 (Q) abil, Google'i uue Androidi opsüsteemi versioon ja rakendus, mis suudab muuta mobiiltelefoni valvekaameraks. Vaadake allpool kõige loetud uudiseid mobiilirakenduse kohta saidil TechTudo märtsis.

Telegram genereeris miljonid kasutajad ühe päeva jooksul pärast WhatsApi probleeme

Ühel 9-st Apple'i kaardist on Mastercardi riba all ka füüsiline versioon. Anncio ilmus märtsis lehel TechTudo Photos: Divulgao / Apple

Apple'i kaartidel on Mastercardi riba all ka füüsiline versioon. Anncio ilmus märtsis lehel TechTudo Photos: Divulgao / Apple

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Facebook, WhatsApp ja Instagram koos

Mark Zuckerberg jagas üksikasju Facebooki, WhatsApp ja Instagrami vahelise liidu kohta. Eelmisel kuul avaldatud postituses selgitas tegevjuht, et kolimine võimaldab kasutajatel vestelda teistega ühe kolme platvormi kaudu, isegi kui kontaktil pole kõigil neil aktiivset kontot. Sõnumeid vahetatakse otspunktkrüpteerimisega, turvasüsteemiga, mida juba kasutatakse WhatsAppis ja see aegub teatud aja möödudes automaatselt, sarnaselt Instagrami lugudele. Ristmikud on väljatöötamisel ja nende käivitamise kuupäeva pole määratud.

2/9 Facebook, WhatsApp ja Instagram saavad integreeritud sõnumsidesüsteemi Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Facebook, WhatsApp ja Instagram saavad sisseehitatud fotosõnumsüsteemi: Nicolly Vimercate / TechTudo

2. Apple'i krediitkaart

3-st 9-st Apple'i digikaartidest tasuta fotokaardid Foto: Divulgao / Apple

Digitaalsed kaardid Apple'i tasuta Apple'i fotod: Foto: Divulgao / Apple

Möödunud aasta märtsis teatas Apple oma krediitkaardi turuletoomisest, võtmata arvesse selliseid teenustasusid nagu annuiteedi- või "ülevoolu" piirmäärad. Mastercardi riba all olevaid Apple-kaarte saab kasutada rakenduses Wallet ning virtuaalsetes ja füüsilistes ettevõtetes tehtud ostude eest tasutakse Apple Pay-ga. Kaardipanus on turvalisuses ja seetõttu genereerib iga ostuga erinev kood. Lisaks koostas ta kasutajate rahalise elu hõlbustamiseks üksikasjalikke kulude aruandeid. Igapäevase teenusega tehtud tehingu eest saavad kliendid sularaha igapäevase raha tagasi programmi abil. Huvitatud pooled võivad taotleda ka füüsilist Apple'i kaarti, mis on valmistatud titaanist.

3. Brasiiliasse jõuavad kollased jalgrattad

4-st 9Yellow-st investeerib So Paulos liikluse korraldamiseks elektrijalgratastesse Foto: Kollane / Divulgao

Yellow investeerib So Paulos liiklusega tegelemiseks elektrilistesse jalgratastesse Foto: Yellow / Divulgao

Yellow alustas oma elektrijalgratta opereerimist riigis eelmisel kuul. Seadmed utiliseeritakse linnades ega vaja jaama kasutamist, mis võimaldab kasutajatel seadmeid igal ajal käivitada ja tagastada. Selle kasutamiseks peate lisaks fikseeritud ja muutuvale tasule, mis maksab senti iga kasutusminuti eest, nõudma vabastamist iPhone'i ja Androidi teenuserakenduse kaudu. Ettevõte pakub tavalisi jalgrattaid ja elektrilisi tõukerattaid alates 2018. aasta novembrist.

4. Seksuaalse sisuga sõnum

See artikkel selgitab seksimise kontseptsiooni – tava, mis seisneb erootilise sisu jagamises Interneti-sõnumite kaudu. SuhtereĹľiimid on noorte seas tavalised ja hõlmavad paaridele intiimtekstide, heli, fotode ja videote vahetamist. Tekst hoiatab ka seda tĂĽĂĽpi sisu teistele saatmise ohu eest ja annab näpunäiteid, kuidas kaitsta end lekete või kättemaksu porno.

5. Kuidas kasutada kollast tõukeratast

5-st 9-st motorollerist saab sõita jalgrattateedel kiirusega kuni 20 km / h. Foto: Divulgao / kollane

Motorollerid võivad liikuda jalgrattateedel kiirusega kuni 20 km / h. Foto: Divulgao / kollane

Õpetus õpetab kasutama kollaseid elektrilisi tõukerattaid. Saadaval riigi kümnes linnas, pakub see seade säästva transpordi alternatiivi ja aitab põgeneda suurest linnaliiklusest. Selle kasutamiseks peate installima rakenduse, mis on saadaval Google'i ja Apple'i opsüsteemides, lisaks tasuma rolleri avamise kulud, millele lisandub kasutusminuti väärtus. Rendihinnad sõltuvad asukohast. Samuti investeerib ettevõte tavalistesse elektrilistesse ja elektrilistesse jalgratastesse.

6. Android 10 on tulekul

Google andis välja Android 10 (Q) esimese testversiooni, mis on oma opsüsteemi uus värskendus. Uudsus hõlmab paremaid privaatsus- ja asukohakontrolle, kiiremat rakenduste käivitamist, liidese välimuse kohandamise võimalusi ja kokkupandavate seadmete tuge. Praegu saavad prooviversiooni kasutada ainult Google Pixeli kasutajad. Lisateavet oodatakse 2019. aasta Google I / O konverentsil, mis on iga-aastane üritus, mis toimub mais Californias Mountain View'is.

6 kohta 9yoooUp! näita jõusaali vastavalt oma asukohale Foto: Divulgao / yoooUp!

yoooUp! näita jõusaali vastavalt oma asukohale Foto: Divulgao / yoooUp!

Rakendust yoooUp tuntakse kui "Uberi spordikeskust". Selle põhjuseks on asjaolu, et see teenus võimaldab kasutajatel maksta ainult ettevõttes viibimise ajal, ilma garantii või igakuise süsteemitasuta. See rakendus, mis on saadaval iOS-i ja Androidi jaoks, registreerib teie praktika, lugedes QR-koodi ja makstes otse krediitkaardiga. Praegu on seda teenust võimalik kasutada 700 spordisaalis, mis asuvad riigi neljas osariigis.

8. Mobiiltelefoni turvakaamera

7 / 9WardenCam muudab mobiiltelefonid turvakaamerateks Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

WardenCam muudab mobiiltelefonid turvakaamerateks Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Märtsis avaldatud õpetus tõmbas lugeja tähelepanu, näidates, kuidas kasutada WardenCami rakendust mis tahes telefoni muutmiseks turvakaameraks. See rakendus edastab pilte reaalajas ja võimaldab teil seega jälgida maja tuba või toimida isegi elektroonilise hoiuna. Seda tööriista saab kasutada vanade mobiiltelefonide jaoks, millel pole funktsioone. Selle funktsiooni kasutamiseks sünkroonige lihtsalt sama Google'i konto kahel erineval mobiiltelefonil ühte kaamerasse ja teise vastuvõtjasse, mis toimib nägemismonitorina.

9. Elektrilised tõukerattad on ka Rappis

9-st Grinist ja Rappi 8-st on integratsioonisüsteem, mis võimaldab rolleri vabastada fotode saatmise rakenduse kaudu: Divulgao / Grin

Grinil ja Rappil on integratsioonisüsteem, mis võimaldab teil rolleri vabastada Photo: Divulgao / Grin kohaletoimetamise rakenduse kaudu

Grini elektriline tõukeratas oli välja pandud ka märtsis. Varustust saab rentida Rappi saaterakenduse kaudu platvormi motorollerite eksklusiivses osas. Laenutused on saadaval linnades, kus asub Brasiilia saatmine Tegutse. Lõiv 3 dollari kasutamise eest esimese kolme minuti jooksul, millele lisandub 0,50 R $ iga täiendava minuti eest. Alternatiivne transport võib olla hea valik suurte linnade tihedast liiklusest pääsemiseks.

10. Rakendus õpetab inglise keelt lõbusalt

9/9 Ă•pi inglise keelt Kahooti abil! mobiilil Foto: Adriano Ferreira / TechTudo

Ă•pi Kahooti abil inglise keelt! mobiilil Foto: Adriano Ferreira / TechTudo

Kahoot! inglise keele õppimiseks mõeldud rakendus. Viktoriinisüsteemi ning värvika ja lõbusa liidese abil saavad kasutajad luua oma valikvastustega küsimustiku ja jagada seda teistega, mis sobivad ideaalselt klassitoiminguteks. Samuti on võimalik küsimusi kohandada piltide, videote ja diagrammidega, et muuta tegevust dünaamilisemaks. Huvitatud pooled saavad erinevatel teemadel toimuvatel mängudel osaledes harjutada küsimusi nii uutes keeltes kui ka individuaalselt.

Mis on teie mobiili parim rakendus? Kommenteerige TechTudo foorumit.

WhatsApp: küsimused ja vastused sõnumite saatmise kohta

WhatsApp: küsimused ja vastused sõnumite saatmise kohta