Marveli Ă„mblikmees “puhastab võrgu” riiulitelt

Uusim Marveli superkangelasel põhinev videomäng Spider-Man ilmub poodides üleriigiliselt, seda pealkirja saab mängida ainult PlayStation 4 konsoolil. Selles uues seikluses peab ämbliknurk avastama New Yorgis asuvat Manhattani ja silmitsi linna tänavakuritegudega, säästes oma elanikke ja seisab endiselt silmitsi oma kõige ohtlikuma nemesisega nagu Scorpion, Electro ja Rhino, et nimetada vaid mõnda.

Tegelaste fännid saavad vabalt mööda linna ringi uidata, hüpates veebist veebi ja kasutades erinevaid Peter Parkeri valmistatud vidinaid. Leitud esemete täitmiseks ja kogumiseks on palju missioone, mis lisab mängule teise kihi narratiivi. Lisaks on kõik ämblikmehe faasid selles tiitlis olemas läbi nende vapi.

Nagu mitmetes Sony eksklusiivsetes tavades, on uus mäng täielikult kohandatud portugali keeles: Peter Parkerile annab hääle näitleja Tiago Teotónico Pereira, Mafalda Luís de Castro võtab Mary Jane Watsoni ja Jani Zhao, kes mängib kangelase sidet New Yorgi politseiga Juri Watanabe.

Lisaks uutele riiulil olevatele tiitlitele ja piiratud väljaannetes kasutab Sony võimalust tutvustada kahe komplektiga (PS4 ja PS4 Pro) konsoole.

Sony tõi hiljuti sisse Insomniac Games’i stsenaristi Jon Paquette’i, stuudio, mis annab sellele uuele ämblikulaadsele seiklusele elu. Kuid neile, kes soovivad mängu enne selle ostmist proovida, saate seda teha Comic Con ajal, mis toimub Lissabonis Passeio MarĂ­timo de AlgĂ©s’is. Kirjastaja lõi ruumi, mis vihjas New Yorgi stsenaariumile, mitme konsooliga, millel saate mängida.