Masinaõppemudelis olevate fotode tuvastamiseks kasutab Facebook “röntgenikiirgust”

Facebook kasutab masinõppes kasutatavat uut pildimärgistamise tehnikat, mida nimetatakse “radioaktiivseteks andmeteks”. Selle eesmärk on aidata teadlastel mõista, kas konkreetset masinõppemudelit on pildiseeriaga koolitatud.

See on protsess, mis esmapilgul on lihtne ja kasutu, kuid teadlaste jaoks võib see protsessi hõlbustada, eriti kui masinaid toidetakse suuremahuliste sĂĽsteemidega. Sellisel juhul saab enne torusse asetamist andmed ära märkida, mida saab pärast “tembeldamist” testida.

Facebooki tehnik

Kiirgushoiatustega piltide näited, mis aitavad pilte enne indekseerimist masinõppemudelites “indekseerida”.

“Data-title =” tech facebook – Facebook kasutab masinõppemudelites fotode tuvastamiseks röntgenikiirte – SAPO Tek “> Facebooki tehnik Kiirgushoiatustega piltide näited, mis aitavad pilte enne masinõppemudelites kasutamist “indekseerida”.

Need “vesimärgid” võivad aidata teadlastel ja inseneridel paremini mõista, kuidas kolleegid oma mudeleid koolitavad. SĂĽsteem aitab selle mudeli potentsiaalseid suundumusi isegi tuvastada.

Facebook nimetab neid “radioaktiivseteks andmeteks”, kuna need toimivad analoogiana meditsiinis kasutatavate radioaktiivsete markeritega, näiteks teatud ravimites, näiteks baariumsulfaadis, kus arvutitomograafiasĂĽsteemi kaudu jälgitakse teatud seisundeid. Ettevõtte sõnul ei mõjuta kaubamärk mudelit, kuid jääb õppeprotsessi, mida närvivõrgud kergesti tuvastavad.