Mate X ja Mate 30 seeria on Huawei 5G panused. Kuid see pole praegu

Mate X, mida Richard Yu ajakirjanikele MWC19 intervjuus näitas, on jätkuvalt osa Huawei ärigrupi Consumer Technologies tegevjuhi igapäevaelust, kes tunnistas SAPO TEK-ile, et see mudel on tema lemmik meilisõnumite vaatamiseks ja on jällegi näide. eelis.

Kas kasutate endiselt Mate X-i? “Puhas! Minu jaoks garanteerin, et kasutan seda endiselt pidevalt oma e-kirjade jaoks ”ning demonstreerin veel kord tööriistu ja funktsioone. “See on fantastiline. See on väga hea, ”selgitas ta ajakirjanikele ĂĽhises intervjuus mitme riigi rĂĽhmadega. Ja isegi Huawei P30 turuletoomisega ĂĽtles Huawei liikumisala tegevjuht SAPO TEK-ile, et ta ei vaheta oma telefoni. “Ma ei muuda, ma kasutan mõlemat, ma armastan P30 Pro kaamerat,” ĂĽtles ta, viidates funktsioonidele, mis võivad reflekskaamerat asendada, ja et ta on lavalaudadel ilmunud enam kui 3 tuhande ajakirjaniku ja tellijaga publiku ette.

Sellegipoolest tunnistab Huawei tegevjuht, et selle kaasaskantav Mate X on endiselt inseneritöö esimese etapi prototüüp ja garanteerib, et lõplik versioon on rohkem „häälestatud“. Küsimusele Euroopas ilmumise kuupäeva kohta ta seda enam ei teinud, viidates veel kord, et uus kokkupandav telefon tuleb müüki pärast juunit teises pooles ja et alles järgmisel aastal peaks hinna langetamiseks olema tingimus, mis praegu on ligi 2300 eurot.

„Tarbijad võtavad meie kokkupandava mudeli väga hästi vastu […] oleme selleks valmistunud 3 aastat ja võrreldes Samsungiga on meil palju parem disain […] ja erinevus seisneb selles, et meie omad on palju paremad kui teised, “ĂĽtles ta, arvestades, et praeguseks on ekraanikulud väga kõrged, kuid suuremate tootmismahtude korral kulud vähenevad ja et” võib-olla järgmisel aastal võime jõuda tuhandete eurodeni “.

5G nutitelefon? Mate X ja Mate 30 seeria on Huawei 5G panused

Ja miks pole Huawei P30 ja P30 Pro 5G versiooni? Richard Yu sõnul pole sellel etapil mõtet, sest pole võrku. “Sel sĂĽgisel on Mate 30 seeriaga 5G võrke rohkem. NĂĽĂĽd, kui ma selle ostan, pole mul seda kasutada, ja seetõttu panime 4G esikohale, “selgitas ta ja lisas, et” maist juunini toovad mõned Euroopa riigid 5G-võrgud turule ja seetõttu on meil kaks mudelit, Mate X. kokkupandav ja Mate 10 X, hakkame mĂĽĂĽma ”.

Hiljem sügisel on Mate 30 seerias ka 5G versioon, ehkki Richard Yu sõnul arutatakse endiselt sisemiselt, kas Mate X-l on kaks mudelit, 4G ja 5G või lihtsalt 5G.

Majanduslik blokaad 5G ja Huawei reaktsioonile

Jällegi esitati Richard Yule mitu kĂĽsimust USA-s valitseva majandusblokaadi ja tĂĽlide kohta, mis on levinud ka teistesse riikidesse. Huawei Mobile’i tegevjuht tuletas meelde, et ettevõte esitas USA valitsuse vastu kohtusse kaebuse, väites, et see blokaad rikub põhiseaduse reegleid. “USA valitsus ĂĽritab meid 5G turust distantseerida, kavatsevad nad seda teha, kuid meid valivad operaatorid mitmest riigist […] Huawei on maailmas suur 5G tootja ja kui nad tahavad olla 5G parimad, peavad nad kasutama meie tehnoloogiat, ”kaitses ta.

Kas see blokk võib mõjutada ka nutitelefonide mĂĽĂĽgi kasvu? Richard Yu arvab, et ei, ja nad säilitavad tugeva kasvu. “Ainult USA-s ja Põhja-Koreas on meil tugev kohalolek […] muudel turgudel oleme kasvamas. Maailm on tohutu, seal on 7 miljardit inimest, ӟtles ta ja hoolimata ajakirjaniku väljakutsetest garanteeris ta, et Huawei ei taha, et kõik oleksid kliendid.

Oma vastuses tõi Richard Yu välja, et tunneb hästi erinevaid turge Indoneesiast Lõuna-Aafrikani, Kuveidi ja Valgevene kaudu, reageerib turule ja hindadele ning säilitab Huawei viimastel aastatel välja töötatud positsiooni ja strateegia. . “Meid tunti 5 aastat vähe,” meenutab ta ja tõstis esile kaubamärgi teed.

Hindade osas tuleb säilitada tuhande euro künnis. “Meie hinnad sobivad teiste nutitelefonidega ja meil on keskklassi seadmed […] Sellel nutitelefonil on kõrge jõudlus ja me võiksime seda müüa kallima hinnaga, kuid me ei teinud seda, ”ütles ta.