Matemaatikarakendused: leidke parimad rakendused raamatupidamiseks

Matemaatikarakendused võivad olla kasulikud näiteks igapäevaste ĂĽlesannete täitmiseks või näiteks võistluse läbimiseks õppimiseks. Nii et TechTudo Allpool on ĂĽhendatud rida Google Play poes ja App Store’is saadaval olevaid rakendusi, mis aitavad eriala õppida ja õppida, sealhulgas interaktiivse sisuga.

Nii on PhotoMathi puhul, mis võtab kontolt pilte ja näitab nende lahendamist, või King of Maths, mis muudab matemaatikaoperatsioonid sõltuvust tekitavateks mängudeks. Wolfram Alpha on atraktiivne alternatiiv neile, kes töötavad Exact piirkonnas. Vaadake allpool Androidi ja iPhone’i (iOS) matemaatikarakenduste loendit, mis võib teile kasulik olla.

Tasuta rakendus ĂĽtleb teile, kui kaua peate pensionile minema; Kontrollima

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused;  nautida veebisaiti ja rakendust

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused; nautida veebisaiti ja rakendust

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

PhotoMath on rakendus, mis teeb matemaatikat ja näitab tulemust sekundites, ilma et peaksite toimingut sisestama. Rakendus otsib probleeme ja tunneb ära ka käsitsi kirjutatud numbrid ja tähed, pakkudes samm-sammult võimalusi lahenduste leidmiseks.

1/5 PhotoMath on rakendus, mis digiteerib matemaatilisi toiminguid ja näitab samm-sammult lahendust – Foto: Reproduction / Amanda de Almeida

PhotoMath on rakendus, mis digitaliseerib matemaatilisi toiminguid ja näitab samm-sammult lahendust – Foto: Reproduction / Amanda de Almeida

App Store’is ja Google Plays tasuta saadaval olev rakendus pakub ka kasutajate graafikuid võrrandite vaatamiseks. Rohkem kui lihtsalt vastuste pakkumine lubab PhotoMath aidata kasutajatel mõista resolutsiooni iga sammu, olles väga kasulik tööriist õpilastele, kes vajavad matemaatikaĂĽlesannetes täiendavat abi.

2 viiest Socratese rakendusest on justkui taskus privaatõpetaja – vaid ĂĽhe puudutusega – Foto: Reproduction / Amanda de Almeida

Socratese rakendus on nagu taskus eraõpetaja puudutusega – Foto: Reproduction / Amanda de Almeida

Sokrates on omamoodi õpetaja, kes on vaid ühe puudutuse kaugusel. Ehkki see keskendub peamiselt matemaatikale, pakub see Androidi ja iOS-i operatsioonisüsteemidele tasuta rakendus tuge ka teistele erialadele, näiteks keemia, bioloogia, ajalugu ja inglise keel. Selle kasutamiseks saate klaviatuuri abil kirjutada matemaatika küsimusi või toiminguid või lihtsalt pilti teha.

Rakendusel on tehisintellekti sĂĽsteem, mis “loeb”, saab kĂĽsimusest aru ja sekundite jooksul näitab vastust, näidates samm-sammult, kuidas see lahendati. Mõnel kontol pakub rakendus näpunäiteid, mis aitavad kasutajatel tulemuste saabumist paremini mõista.

3/5 MyScripti kalkulaator tuvastab käsitsi kirjutatud arvutused ja näitab tulemusi telefoni ekraanil – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

MyScripti kalkulaator tuvastab käsitsi kirjutatud arvutused ja näitab tulemusi telefoni ekraanil – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Lihtsa ja intuitiivse liidese abil on MyScripti kalkulaator matemaatikarakendus, mis pakub vastuseid erineva keerukustasemega toimingutele, mis on kasulik nii neile, kes peavad retseptides koostisosi lagundama, kui ka õpilastele igapäevaselt. Saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS). Rakendus on tasuline ja maksab vastavalt 10, 99 R ja 10, 90 R.

Praktikas muudab rakendus kasutaja käekirja matemaatiliseks toiminguks, välistades numbriklahvistiku kasutamise ja muutes telefoni ekraanilt arve lahendavaks paberileheks. Rakendus võimaldab teil ka tulemusi mällu salvestada, lisaks sellele, et teil on ajalugu, kust saate kõik arvutused taaskasutuseks või eksportimiseks hankida.

4 of 5 Matemaatikakuningas muudab õppimise lõbusateks mängudeks – Foto: Reproduction / Amanda de Almeida

Matemaatikakuningas muudab õppimise lõbusateks mängudeks – Foto: Reproduction / Amanda de Almeida

Kui eesmärk on matemaatiline arutlus kiirendada, on King of Mathematics ettepanek teha seda interaktiivselt õppimist soodustavas rakenduses. Tasuta versioonis pakub see rakendus liitmis-, lahutamis- ja liitmisoperatsioone. Täisvariandis, mis maksab 14,90 R $, on kasutajatel juurdepääs korrutamise, jagamise, aritmeetika, geomeetria, murdosa, astmete, statistika ja võrrandite väljakutsetele.

Iga mängija alustab talupidajana ja skoori lõpetades saab punkte kuninga või kuninganna taseme saavutamise eest. Operatsiooni raskusaste tõuseb vastavalt mängija tasemele, millele tuleb reageerida ĂĽha kiiremini. Rakendusel on ka sotsiaalne võrgustik, mis võimaldab mängijatel oma tulemusi võrrelda. Need rakendused leiate Google Playst ja App Store’ist.

5/5 Wolfram Alpha aitab lahendada keerukamaid kõrgtaseme võrrandeid – Foto: Reproduction / Amanda de Almeida

Wolfram Alpha aitab keerukate kõrgtaseme võrrandite lahendamisel – Foto: Reproduction / Amanda de Almeida

Esmakordselt Windows Phone’ile ilmunud Wolfram Alpha saab App Store’ist ja Google Playst osta vastavalt 10,90 R $ ja 10,99 R $. Rohkem kui matemaatikaĂĽlesandeid lahendav rakendus, ĂĽhendab see algoritme, tehisintellekti ja tohutu andmebaasi, et leida vastuseid teaduse, tehnoloogia, ĂĽhiskonna, kultuuri, igapäevaelu ja matemaatikaga seotud kĂĽsimustele.

Rakendusel on lihtne liides, mis sobib ideaalselt neile, kes peavad lahendama probleeme ja võrrandeid – sealhulgas matemaatikaga seotud valdkondades, näiteks fĂĽĂĽsikas ja keemias – ning neil peavad konverentsi loomiseks olema tulemused olemas. Rakenduse teine ​​omadus on see, et see pakub toimingu järkjärgulist eraldusvõimet ja graafikat, mis aitab teil teavet vaadata.