Mavic Air 2 omab 4K 60 FPS kaamerat, 48MP sensorit ja lendab 34 minutit kuni 8 km kaugusele!

Mavic Air 2 omab 4K 60 FPS kaamerat, 48MP sensorit ja lendab 34 minutit kuni 8 km kaugusele!

AMETLIK: DJI Mavic Air 2 käivitus hinnaga 799 dollarit – teadke droonidest kõike

Uus droon DJI Mavic Air 2 leke ja seekord tuli puurauk otse Brasiiliast mööda DroneFriendly. Üks meeskonnaliikmetest otsis Anateli saidilt, kus on mõned pildid lennukitest ja isegi Drooni kasutusjuhend portugali keeles, koos üksikasjalike spetsifikatsioonidega, mida näeme allpool.

Avaldatud pilt näitab täpselt, kuidas saada Mavic Air 2 – nĂĽĂĽd täielikult, fotodega, millel on hästi näha droonid, mõõtmetega, mida saab selgemalt näha. Kõige silmatorkavam on muidugi mudeli spetsifikatsioonid.

Lekke järgi pääseb DJI Mavic Air (Pro) 2 kiirusega kuni 68,4 km / tunnis ja sellel on maksimaalne lennuaeg 34 minutit. Fotograafia osas on tal kaamera 48 megapikslit ja pakub videosalvestust eraldusvõimega kiirusel 4K kiirusel 60 kaadrit sekundis (fps). Kui värskeim teave vastab tõele, ületab see 60 kaadrit sekundis kallimaid DJI Mavic 2 Pro ja Zoom mudeleid, saades esimeseks tarbija drooniks, mis seda kvaliteeti videos tutvustab, ja esimesena 48MP kaameraga.

Uudised

Selle uue drooni aku mahutavus on 3500mAh

Selle laeva juhtimine, mis tuli teistsuguse kujundusega kui see, mida me seni näinud oleme, on ulatuslik rohkem kui 8 km tänu pikamaaĂĽlekande tehnoloogiale OCUSYNC 2.0, mille droonidelt nutitelefonidele edastatakse 1080p kvaliteeti, võib-olla tänu muutusele ĂĽhendustehnoloogias, mis ignoreerib WiFi-d. Droonil endal on esi- ja tagabarjääriandurid ning intelligentsed lennureĹľiimid, näiteks uus ActiveTrack 3.0, PdI 3.0 (huvipunkt) ja QuickShot. Võrdluseks – Mavic Mini-l on andur veidi allpool, Mavic 2-l aga kõik suunad.

Veel üks esiletõst on uued juhtseadised, mis erinevad vormingust, mille võttis vastu tänapäevani käivitatud Mavici droon. Uus Mavic Air 2 kasutab juhtimiseks ka rakendust DJI Fly, saades teiseks selle rakenduse kasutuselevõtuks, mida seni on vaid Mavic Mini kasutanud.

Veel üks teave, mis võib olla kättesaadav FCC kaudu kaks drooni versiooni, tähistatud kui MA2UE3W ja MA2UE1N. Erinevus nende vahel on ADS-B, seadmed, mis võimaldavad tuvastada lennukeid ja helikoptereid. See on oluline teema, sest DJI lubab, et iga 2020. aastal käivitatud droon esitleb seda funktsiooni.

Allpool näete Anateli välja antud spetsifikatsioonitabelit:

DJI Mavic Air 2 ilmumine toimub 27. aprillil, kuid nĂĽĂĽd pole meil hinnast palju uudiseid.