contadores estadisticas Saltar al contenido

Mavic Mini – kohtuge DJI sensatsiooniliste 249-grammiste droonidega meie boksis

DJI käivitati kolmapäeval, 13. novembril Brasiilias, mõni päev pärast ülemaailmset turuletulekut, uusim buzz Mavic Mini. Siinne sündmus on väga lähedal lansseerimistele kogu maailmas, mis näitab ettevõtte tähtsust Brasiilia turule. Raissa MendesLadina-Ameerikas, Aasias ja Araabia Ühendemiraatides turustamise eest vastutav Brasiilia ütles, et täna oleme DJI üks peamisi turge, seetõttu pööratakse erilist tähelepanu sellele tootele, mis on strateegiliselt turule toodud enne musta reedet ja ka jõuludeks mis on tulekul.

Uudised

Droon on saadaval versioonis "Fly More Combo", millel on lisaks muudele tarvikutele ka lisaaku ja propeller

Videol räägin natuke oma esmamuljest drooniga, mis tõstab esile 249 grammi kaalu, mis on selle kvaliteedi ja omadustega toote puhul kindlasti väikseim. Teine väga hea omadus on selle lennuulatus, kuni 30 minutit, ainult 1 vähem kui Mavic 2 ja 9 minutit rohkem kui Mavic Air. Kaamera salvestab videot 2,7K eraldusvõimega, veidi alla Mavic Airi, kuid lisaks jagamisprotsessi hõlbustamise kontseptsioonile on see väga hea kaalu / suuruse jaoks.

Analüüs avaldatakse varsti, räägime muudest funktsioonidest, näiteks uutest rakendustest DJI lendab, saadaolevad lennure?iimid, video- ja fotokaamera kvaliteet, stabiliseerimine ja muud novembris Brasiilias kombo kaudu müüki jõudva Mavic Mini omadused Lenda rohkem, kõige täiuslikum pakett koos lisaaku, laadimiskeskuse ja mõne lisatarvikuga R $ 4049.