contadores estadisticas Saltar al contenido

Mavici Mini droon nõuab samasugust homologeerimist nagu Brasiilias rohkem mõtlevad droonid

Kohe pärast teadaannet Mavic Mini, mis toimus eelmisel nädalal 30. oktoobril, selgus Brasiilia droonide kasutamise seadust puudutav fakt (mida kõik ei tea). Neist droonidest üks paremaid ja võib-olla kõige huvitavamaid Stardi kaal – ainult 249 grammi. Võtke arvesse kõiki erinevusi – väiksus, kvaliteetne ehitus, Lennuulatus 30 minutit, kaamera, millel on 2.7K eraldusvõimega videote tugi ja kuni 4 km pikkune juhtimisulatus – erinevalt töödeldud ja hõlbustatud – aitab siin märkimisväärselt populaarsust, samamoodi nagu see juhtub ka kogu maailmas. Kuid Brasiilia õiguses on see tõesti üksikasjalik.

Uudised

Siin kohalduv "reegel" on maksimaalne stardimass, mida see toetab

Nagu me selgitasime, arvestavad Brasiilia seadused Maksimaalne stardimass (PMD) mis droonil on. Selgitage lihtsal viisil: Mavic Mini on lendamiseks valmis, loeb ühendatud droone, ootab stardikorraldusi, tal on 249 grammi, sealhulgas akud, propellerid ja microSD-kaardid. Kuid see võib lennata sellest kaalust suuremate koormustega – seda seetõttu, et see toetab muid lisaseadmeid, näiteks propelleri kaitset. Selle probleemi tõttu ületab selle kaal loomulikult 250 grammi ja see on väärtus, mida meie seadus arvestab.

Võtsime ühendust DJI-ga hiljuti, et teada saada, milline on ettevõtte positsioon Mavic Mini juures, on allpool toodud ettevõtte positsioon riigis:

Mavic Mini on esimene 249-grammise massiga DJI droon, mis on stardivalmis, sealhulgas lisaseadmeid nagu mälukaardid, propellerid ja akud. Seda kategooriat peavad lennukiregulaatorid erinevates kohtades üle maailma ohutuks. Oluline on meeles pidada, et muude tarvikute lisamine on kasutaja vastutus ja see võib põhjustada drooni kaalu ületamise 250 grammi. DJI rõhutab, et tarbijaid tuleb enne lendamist alati teavitada oma riigi seadustest ja määrustest. Samuti näitas ettevõte, et piloodid, kes on kaubamärgist vaimustuses, on alati kooskõlas heade lennutavadega.DJI

Vaatamata DJI positsioonile antud olukorras pole palju teha, sest see on meie reegel ja Mavic Mini saab siin "kohelda" samamoodi kui tavalisi droone, mis kaaluvad siin üle 250 grammi. Praktikas tähendab see suurem lennundusbürokraatia ja suuremad homologeerimise kulud, mis kindlasti kajastub kõrgemad tarbijahinnad võrreldes droonide "maksimaalse stardimassiga" alla 250 grammi. Väärib märkimist, et DECEA ei ole end ametlikult deklareerinud.

Anac vaatab droonide kasutamise reeglid Brasiilias üle

See on väga vaieldav punkt, kuna selles käsitletakse turvaküsimusi. Hea on meeles pidada, et riikides, kus droonid on palju populaarsemad, nagu näiteks USA-s, peetakse seaduses "stardikaalu" ja Mavic Mini on alla 250 grammi. Veel üks huvitav seik on see, et Anac avab subsiidiumide andmise protsessi kõigile, kes soovivad anda oma panuse drooniseaduse uuendamisse Brasiilias.

Me viibime Mavic Mini stardiüritusel Brasiilias 13. novembril

13. novembril oleme So Paulos Brasiilias drooni ametlikul käivitamisel, päeval, mil siin ka hind teatatakse. Kui USA-s on hind tavaversiooni korral 399 dollarit ja Fly More komplektis oleva versiooni korral 499 dollarit.

Kas siin õnnestub? Muidugi, olenemata sellest, kuidas see on raamitud, peab hind olema Mavic Airist madalam, isegi pisut madalama kaameraga toob see kaasa mõned olulised edusammud, eriti lennu aja ja suuruse.

(tagsToTranslate) mini mavic (t) droon (t) dji mavic mini (t) decea (t) anac (t) droon 250 grammi (t) droon 249 grammi (t) väike droon (t) väike droon (t) väike droon (t) väikseim droon (t) mavic (t) kompaktne droon (t) mini mavic Brasiilias (t) drooni käsitlevad õigusaktid (t) droon Brasiilias