contador gratis Saltar al contenido

Me tunneme seda südamesse või naasmine sotsiaalsesse võrgustikku, kus pilt on võimuses – sait täna

Me tunneme seda südamesse või naasmine sotsiaalsesse võrgustikku, kus pilt on võimuses - sait täna

Ta on olnud mitu aastat ja teda saab kaasata suhtlusvõrgustike rühmadesse, kus võrdlusena kasutatakse Pinteresti. Selle kõige keskel on fotod ja videod, kuid on ka mitmeid artikleid, mida uurida.

Lehe Avasta abil nimetatakse artikli viimane osa ümber ja tõstetakse esile populaarseim pilt, sel ajal eelmine päev ja viimane nädal, kuu või aasta. Samuti on võimalik valida kuupäev, et näha, millised pildid lisavad sellel ajal kõige rohkem südant.

Samuti on tabel, mis osutab selle nädala kanalile, kus kogutakse erinevaid artikleid teemadel, ja – muidugi – fotod ja videod – mida kasutajad juba jagavad.

Samal kanalil on õigus kõigile kategooriatele, jagatuna erinevate teemade järgi, mis hõlmavad 90ndatest aastakäike, sealhulgas fotograafia, muusika, tätoveeringud, LGTBQ, illustratsioonid või indie.

Samuti võite leida ja jagada pilte teleseriaalidest, filmidest ja muidugi kunstnikest ja teistest kuulsustest. Lisaks erinevate jaotiste vaatamisele on otsingukastil ka võimalus "lühendada rada" ja leida sisu, mis teid kõige rohkem huvitab.

Saate registreeruda veebisaidil We Heart It Facebooki, Twitteri, Google'i ja Apple'i kontodel või kasutada oma e-posti.

meie tehnosaidil on süda sees