MediaTek kuulutas välja uue nutitelefonide 5G kiibi Dimensity 720

MediaTek teatas sel nädalal Dimensity 720-st, uuest SoC-st, mis pakub keskmise suurusega nutitelefonides esmaklassilist 5G-kogemust. Uued kiibid on valmistatud 7 nm tootmisprotsessi abil.

MediaTeki andmetel on uuel kiibil kaheksa südamikku (2 x ARM Cortex-A76 kuni 2 GHz ja 6 x ARM Cortex-A55 kuni 2 GHz), ARM Mali G57 MC3 GPU toetab kuni 12 GB LPDDR4X RAM-i sagedusega 2,133 MHz ja eraldusvõimega ekraani. kuni 2520 x 1080 ja 90Hz värskendussagedus.

Uudised

Redmi ja Realme uued seadmed kannavad juba uusi kiipe

Lisaks pakub Dimensity 720 salvestustuge, mis põhineb UFS (Universal Flash Storage) 2.2 standardil ja 64MP kaamera või kahe 20MP ja 16MP kaameraga, millel on integreeritud MediaTek AI APU võimalused. Kiibil olev uus MedaTek MiraVision videotehnoloogia võimendab HDR-video taasesituse kvaliteeti. Ikka videos on see video dekodeerimiseks 4K ja 30 kaadrit / s H.264, H.265 ja VP9 ning 4K ja 30 kaadrit sekundis H.264 ja H.265 video kodeerimiseks.

Uue MediaTeki kiibi ühendusvõimaluste hulka kuuluvad 2G / 3G / 4G võrkude tugi, 5G võrkude tugi (SA, NSA, sub-6GHz režiim), raadioside üle uue (VoNR) tugi, kahe SIM-kiibi tugi, Wi-Fi tugi -Fi 5 ja Bluetooth 5.1. See on mõeldud kasutamiseks sisselülitatud 5G võrkudega Aasia, Põhja-Ameerika ja Euroopa. See kiip toetab ka GPS-i asukohateenuseid Glonass, Beidou ja Galileo.

MediaTek kuulutas välja uue nutitelefonide 5G kiibi Dimensity 720Play / MediaTek

MediaTek väidab, et Dimensity 720 on oma klassi kõige tõhusam 5G kiip. Lisaks täielikult integreeritud 5G modemile pakub MediaTek 5G UltraSave tehnoloogia mitmesuguseid nutikaid funktsioone, mis aitavad energiat säästa ja pikendada seeläbi aku kasutusaega. Nad teevad seda modemi töörežiimi reaalajas haldamise abil.

“Dimensity 720 seab uue standardi, pakkudes rikkaliku 5G kasutuskogemuse ja tehnoloogia seadmetele, mis on massituru tarbijatele paremini kättesaadavad”, ĂĽtles dr. Yenchi Lee, MediaTeki traadita äriĂĽksuse peadirektori asetäitja. „See kiip on väga energiasäästlik, muljetavaldava jõudlusega ning arenenud kuva- ja pilditehnoloogiaga. Kõik see kokku aitab tootjatel tutvustada kogu maailmas tarbijatele erinevaid 5G-seadmeid. “.

MediaTek kuulutas välja uue nutitelefonide 5G kiibi Dimensity 720Play / MediaTek

Jätkake pärast reklaamimist

Via: TechPowerUp Allikas: MediaTek