Meebo sulges oma teenused juulis

Meebo sulges oma teenused juulis

Meebo valmistub enamikust oma teenustest alates järgmisest kuust sulgema, teatas ettevõte veebis avaldatud avalduses, milles selgitas kasutajatele ka seda, kuidas kaitsta andmeid, mida nad ei soovi kustutada.

See teave töötati välja vaid mõni päev pärast seda, kui Google ostis ettevõtte, ettevõtte, mille kohta pole ametlikke andmeid, kuid mis väidetavalt läks otsinguhiiglasele maksma 100 miljonit dollarit.

Google’i uue omandamise kohaselt eemaldatakse sellised teenused nagu populaarne Meebo Messenger – veebipõhine kiirsõnumite (vestluse) lahendus, mis võimaldaks kasutajate autentimist erinevate teenuste (Windows Live, Google, Facebook, ICQ) kontodega. , MySpace jne) – või Share on Meebo, lahendus, mille eesmärk on luua Interneti-kasutajate vahel ĂĽhendus nende ĂĽhiste huvide põhjal.

Meebo Me, samuti kõik mobiilirakendused (mõeldud iPhone’ile, Androidile ja Blackberry’le), mis võimaldavad juurdepääsu ettevõtte teenustele, on suletud. Lõppkuupäev on 11. juuli.

Seetõttu soovitab ettevõte kõigil huvitatud klientidel salvestada andmeid, näiteks vestlusi, ja jagada dokumente, mida nad peavad selleks kuupäevaks tegema. Meebo Me kasutajatel soovitatakse vidina kood oma saidilt eemaldada, kuna nad lõpetavad töötamise samal kuupäeval.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes