contador gratis Saltar al contenido

Mees siirdas terve reaktiivmusta iPhone'i punasesse korpusesse ja nüüd on tal must esikülg RED (PRODUCT)

Mees siirdas terve reaktiivmusta iPhone'i punasesse korpusesse ja nüüd on tal must esikülg RED (PRODUCT)

Mõni päev tagasi avaldasime Instagramis a maketid Kuidas oleks iPhone 7 (PRODUCT) RED musta esiküljega ja paljudele inimestele see selgelt meeldib.

Kuid seda digitaalselt ette kujutada on "liiga lihtne". Juba on inimesi, kes panevad selle ellu.

Just eile nägin seda videot JerryRig Kõik mis on peaaegu olemas, kuid lõpetab töö lõpuks, hoides nuppu Incio (Kodu) originaal valge koos eesmiste mustade jääkidega. Minu jaoks oli see väga ebaviisakas ja hullem kui originaal.

Kuid täna Danny Winget näitan sulle, kuidas seda teha:

Selle saavutuse saavutamiseks peab Winget põhimõtteliselt iPhone'i tavalisest hinnast kaks korda rohkem kulutama. Seda seetõttu, et see eemaldab kõik läikiva musta mudeli sisemised komponendid (sügav must) ja "siirdatud" RED-rümpadesse (PUNANE TOOTED).

See on kõik vajalik, sest nagu teada, on Touch ID anduril turvaline autentimissüsteem, mis on ühendatud loogikaplaadile joodetud iPhone'i kiibiga. Teisisõnu, kui keegi ostab Hiina veebisaidilt ainult musta esikülje, saab ta seda protsessi teha ka lihtsamal ja kiiremal viisil (nagu on näidatud JerryRig Kõik), kuid see kaotab kõik sõrmejälgede lugemise funktsioonid.

See on väga ilus. Kuid ei saa eitada, et pole mõtet selle eest nii palju maksta (kui sul pole sõpra, kes soovib omada musta esiküljega iPhone'i, kes teab, võib-olla musta meeskonna fänn, hehe), rääkimata tüütust ja delikaatsest tööst, mis kõiki neid siirdeid teeb . ja asjaolu, et kaotasite korpusesse algse kaitse, mis takistab vee sisenemist. Kuid kas keegi ei kavatse seda teha?

(iClarifiedi kaudu)