Mega integreerib e-posti ja sõnumside teenused

Populaarse digitaalse failide arhiveerimisteenuse eest vastutavad isikud alustavad veebipõhise sõnumside platvormi käivitamist, mille põhijooned on sideturve ja kindlus, et kogu seda läbiv sisu on krüpteeritud ja monitorikindel. kolmandate isikute poolt.

Mõne kuu pärast on oodata ka täieliku e-posti teenuse käivitamist koos samade turvaelementidega, mis iseloomustavad sõnumiteenust.

Teavet täpsustas Mega peadirektor Vikram Kumar. “Loodame, et sõnumside teenus põimitakse Megasse nelja kuni viie nädala jooksul ja rakendusse kahe või kolme kuu jooksul.”

Sama ametnik ĂĽtles, et uus krĂĽptitud e-posti teenus tuleks käivitada “kuue kuni ĂĽheksa kuu jooksul”. Siinkohal hinnangulist perioodi saab aga edasi lĂĽkata, kui arenguks vajalik periood on oodatust aeglasem.

Vikram Kumar kaitses ka seda, et otsus turul pakutavate pakkumiste mitmekesistamiseks tulenes vajadusest luua alternatiive, mis tagaksid kasutajate privaatsuse.

Praegused probleemid, näiteks PRISM, on selle eelkäija ning kasutajate tugev seotus projektidega, mis on seda kindlust andnud.

Üks näide, mille eest vastutav isik oli, oli The Pirate Bay kaasasutaja Peter Sunde projekt, mis sai 36 tunni jooksul 100 000 dollari suuruse toetuse uue veebisõnumiteenuse rahastamiseks samade turvatagatistega.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi